Galeria najlepszych windsurfingowych zdjęć

Galeria najlepszych windsurfingowych zdjęć – przedstawiamy fotki, które zadaniem naszych klientów/kursantów i naszym skromnym zdaniem zasługują, by znaleźć się w wyróżnionej galerii. Oddają one w 200% klimat naszych windsurfingowych szkoleń, życie w naszych bazach, trochę historii i najlepszych przeżyć.

Obejrzyj, jak wyglądają nasze szkolenia, jak wygląda codzienność na wodzie i na brzegu w naszych szkołach windsurfingu FunSurf.

Zajęcia grupowe windsurfing

BO W GRUPIE ZAWSZE RAŹNIEJ

Zajęcia grupowe to idealna opcja dla tych którzy lubią poznawać nowych ludzi :) Pływamy na windsurfingu w małych grupach pod okiem instruktorów Funsurf. Na takich zajęciach najwięcej się dzieje. Gdy wieje pływamy w ślizgu, gdy nie wieje organizujemy zajęcia alternatywne. Supy, surfing, wake, siatkówkę plażową.

VANS X FUNSURF

VANS X FUNSURF SURFING I STREFA CHILL

Razem z marką VANS od dwóch lat działamy i rozwijamy polską scenę SURFINGU w Polsce. W naszej szkole szkolenia prowadzi obecna mistrzyni Polski Karolina Marczak a nagrody na Eventy surfingowe dostarcza nam VANS. Nie ma znaczenie czy jesteś pro czy dopiero zaczynasz bo liczy się zajawka i chęć odjechania fali :) Dodatkowo na naszych Student Campach w bazie na Polarisie możecie miło spędzić czas w dwóch specjalnie przygotowanych Surf strefach od firmy VANS.

windsurfingowy pociąg

WINDSURFINGOWY POCIĄG

Robiliście już windsurfingowy pociąg na swoich grupowych zajęciach :) ? To wcale nie jest takie proste na jakie wygląda na tym zdjęciu.

pływanie w ślizgu

PŁYWANIE W ŚLIZGU

Mocny wiatr to czas na pływanie w ślizgu. Naukę pierwszych ślizgów, wchodzenia w strapy i pływania na trapezie a nie na rękach :) Zdarza się, że takie zajęcia kończą się katapultą prosto w środek żagla :)

zajęcia dla początkujących

PIERWSZE KROKI NA WINDSURFINGU

Pierwsze kroki na windsurfingu nie muszą być nudne :) Nauka równowagi i balansu. Ćwiczenia w grupie. Najważniejsza jest zabawa a tego mamy tu dużo.

Chałupy z lotu Ptaka - FunSUrf

CHAŁUPY Z LOTU PTAKA

Nasze piękne Chałupy z lotu ptaka.

Strefa Chill Funsurf

STREFA CHILLU FUNSURF POLARIS

Ładna pogoda, słońce i wiatr. Czekasz na lekcje lub jesteś już po pływaniu ?! W naszej bazie na polarisie mamy specjalną strefę Chillu. Leżaki, hamaki i pufy na plaży. Idealne miejsca na opalanie i odpoczynek :)

Szkolenia dla dzieci

SZKOLENIA GRUPOWE DLA DZIECI

Szkolimy najmłodszych. Zajęcia odbywają się w tym samym czasie co zajęcia dla dorosłych. Dzięki temu cała rodzina ma dostosowane zajęcia do swojego poziomu zaawansowania i każdy może czerpać z zajęć jak najwięcej :) Rodzice mogą spokojnie pływać gdy wiedzą, że ich dzieci są pod dobrą opieką a to tego też uczą się kolejnych elementów windsurfingowych.

Warsztaty taneczne

WARSZTATY TANECZNE

Nasze surferskie życie nigdy się nie kończy. Kiedy kończy się dzień, zaczyna się wieczór i wieczorne animacje. W naszym programie znajdziecie np. Warsztaty taneczne w rytmach latino.

Grupa dorośli

WINDSURFING SZKOLENIE

Pływanie na windsurfingu to jedno ale trzeba też dobrze wyglądać na lądzie po zejściu z wody :) Z roku na rok nasze grupy i instruktorzy przebijają się w pomysłach grupowych zdjęć.

znak surfera shaka

SHAKA – ZNAK SURFERA

Pamiątkowe zdjęcie zawsze musi nam się z czymś kojarzyć. Wszyscy mają problem jak ustawić się do takiego zdjęcia :) Surferzy takiego problemu nie mają. Wystarczy zrobić Shakę - czyli odpowiednie ułożenie palcy ( zginamy drugi, trzeci i czwarty palec) i pozycja nam się robi idealna. Wstawiacie takie zdjęcie na Instagram i każdy wie gdzie byliście albo co robiliście :)

Chce być jak mój instruktor

JAK DOROSNĘ BĘDĘ INSTRUKTOREM

Wielu naszych kursantów po kilku latach staje się instruktorami. Zarażamy naszą pasją do windsurfingu i cieszymy się, że wielu z Was chce kontynuować i rozwijać swoją karierę windsurfingową i być częścią FunSurf

wypożyczalnia windsurfingu

NAJLEPSZY, TOPOWY SPRZĘT WINDSURFINGOWY

Posiadamy najlepszy i najnowszy sprzęt. Deski windsurfingowe JP Australia i żagle Neil Pryde.

MEGA sup na morzu

MEGA SUP JP AUSTRALIA

Mega sup to świetna deska dla całej ekipy. Gdy nie ma wiatru czy fal na morzu. Ta deska jest idealna do aktywnego wypoczynku :) Na zdjęciu możecie zobaczyć nasza studencką ekipę po stronie morza :)

Baza chałupy - FUNSURF

LUBIMY CZASEM ZASZALEĆ NA NASZYCH SESJACH ZDJĘCIOWYCH

Często robimy zdjęcia Wam i nam. Nasz Team zawsze ma dużo zdjęć, a z roku na rok nasz fotograf ma jeszcze lepsze pomysły na ciekawe fotki.

LEKCJE I KURSY WINDSURFINGU DLA DZIECI - FUNSURF (7)

INDYWIDUALNE SZKOLENIA DLA DZIECI

Szkolenia indywidualne dla dzieci są pełne niespodzianek i jest w nich dużo zabawy. Nasi instruktorzy robią wszystko aby dzieci wyszły z uśmiechem na twarzy.

Robert Sosnowski

ROBERT „SOSNA” SOSNOWSKI W AKCJI

Robercik to freestylowa maszyna do windsurfingu.

grupa dzieci

GRUPOWA FOTECZKA Z INSTRUKTOREM

Nie tylko dorośli mają zdjęcia grupowe. Chyba każdy to lubi :) Nasi najmłodsi kursanci kończą swoje zajęcia uzyskując dyplomy, funsurfowy gadżet i pamiątkowe grupowe zdjęcie :)

FUNSURF - KITESURFINGOWY ŚLUB W NASZEJ FUNSURFOWEJ RODZINIE

ŚLUB W NASZEJ FUNSURFOWEJ RODZINIE

Nasi funsurf'owi instruktorzy na nowej drodze życia! Paulina instruktorka windsurfingu i kitesurfingu i Michał "Bundy" instruktor kitesurfingu.

Synchroniczny freestyle windsurfing

SYNCHRONICZNY FREESTYLE WINDSURFING

Freestyle windsurfing to jedna z trudniejszych odmian pływania na windsurfingu. Synchroniczny freestyle windsurfing czyli te same tricki wykonywane przez dwóch windsurferów to już jakiś kosmos ! W funsurfie to możliwe :) KOniecznie musicie wpaść na molo w Chałupach aby to zobaczyć.

Deski windsurfingowe JP AUSTRALIA

DOSTAWA ŚWIEŻUTKICH DESEK JP AUSTALIA

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem swojej wymarzonej deski windsurfingowej to zdecydowani musisz nad odwiedzić :) W naszej wypożyczalni mamy najnowsze deski JP AUSTRALIA które możesz przetestować i sprawdzić która będzie idealna dla Ciebie.

Windsurfing mega SUP JP

WINDSURFING MEGA SUP JP AUSTRALIA

Windsurfing mega sup jp Australia w FunSurf. Jeśli szukasz mega sposobu na spędzenie wolnego czasu ze znajomymi ten SUP jest właśnie dla Ciebie. Na tą gigantyczną deskę możesz zabrać nawet 10-cioro przyjaciół. Została ona przetestowana w najcięższych warunkach, aby zapewnić dobrą i bezproblemową zabawę. Deska MEGA może być użyta zarówno do surfowania na małych falach, pływania w ślizgu z podczepionymi żaglami, jak i do wspólnych wycieczek po zatoce.

Teoria windsurfingu

TEORIA WINDSURFINGU W WYKONANIU NASZYCH INSTRUKTORÓW

Na każdym szkoleniu prowadzimy zajęcia na sucho czyli na brzegu, gdzie uczymy nazewnictwa, podstawowych zwrotów, jak stawiać stopy na desce i układać ręce. Nasi instruktorzy postanowili pokazać taką teorie w bardziej ekstremalnych warunkach :)

Windsurfing zachód Funsurf

WINDSURFING O ZACHODZIE SŁOŃCA W FUNSURF

Windsurfing o zachodzie słońca w Funsurf. Dobrze znacie to miejsce i wiecie, że tu są najpiękniejsze zachody słońca. W czerwcu i lipcu zachody mamy po stronie morza. W sierpniu jednak zachody przenoszą się na stronę zatoki i helskich wiatraków. Pływanie na windsurfingu przy zachodzie słońca to coś pięknego.

windsurfingowy skate

SKATE WINDSURFER ? CZY TO NOWA MODA DLA SURFERÓW

Wszyscy wyglądamy w piankach tak samo :) nudne ciemne kolory pianek bez kolorów. Wiadomo, tak jak w życiu chcemy się czymś wyróżniać. Szukamy kolorowych pianek i czegoś co nas wyróżni od wszystkich. Zdecydowanie wygrywa Ignacy który wprowadził i zapoczątkował nowy skate surferski style :)

Joga w Chałupach

JOGA W CHAŁUPACH NA ROZPOCZĘCIE WINDSURFINGOWEGO DNIA

Joga o poranku na molo w Chałupach przy samej bazie Funsurf. To idealne rozpoczęcie dnia. Poranki w Chałupach gdy jeszcze wszyscy śpią lub szykują się to kolejnego windsurfingowego dnia, my spędzamy już aktywnie. Piękne słońce i delikatny wiatr, molo nad zatoką i cisza. Joga to czas relaksu i przywitanie nowego dnia. Nic dziwnego, że tak lubicie tą aktywność.

Kamil Kamilian - Instruktor windsurfingu Funsurf

KAMIL „KAMILIAN” „PIĘKNY” LIAKA

Kamilian od lat jest związany z funsurfem i od lat dobrze wygląda i dalej będzie wyglądał dobrze :) Najważniejsza jest stylową a co nie do pływasz to do wyglądasz :) Zawsze dobrze wychodzi na zdjęciach i zawsze lubi do nich pozować.

Windguru funsurf

FUNSURF WIND ALERT – WINDGURU

W naszej bazie funsurf Chałupy działa stacja windguru. Jednak mamy tez kilka innych miejsc którymi informujemy Was o silnym wietrze i wchodzącej prognozie :) Jednym z takich miejsc jest nasz Instagram. Dodaliśmy tam zdjęcie na które teraz patrzycie. To zdjęcie podbiło Wasze serca i szybko rozeszło się po całym półwyspie :)

FunSurf impreza Bedroom

IMPREZY TO NIEODŁĄCZNY ELEMENT WAKACJI

Jak wakacje to wiadomo, że Hel i półwysep a jak imprezy to wiadomo, że FunSurf Party na bedroomie :) Tak tak ! Dobra muzyka, Funsusurfowy klimat, nagrody od naszych sponsorów i impreza na plaży pod gołym niebem. My wiemy jak rozkręcić dobre party :)

Kończymy ostatni

ZACHÓD SŁOŃCA NA KONIEC DNIA

Zaczynamy pierwsi i kończymy ostatni. Tak wieczorami wygląda nasz koniec pracy. Gdy ściągamy motorówki i sprzęt do asekuracji przy zachodzie słońca.

szkolenie w trapezie

SZKOLENIE W TRAPEZIE

Wszyscy którzy zaczynają pływać na windsurfingu marzą o pływaniu w ślizgu. Żeby dotrzeć do tego momentu, trzeba przejść etap nauki pływania w trapezie. Zastanawialiśmy się w jaki sposób ująć na zdjęciu rozpoczęcie takiego etapu. Dodaliśmy to zdjęcie na Facebooka i ewidentnie to zdjęcie Wam się spodobało. Nasz fotograf wymyślił niekonwencjonalny sposób na uwiecznienie instruktora idącego z trapezami do grupy.

Happy socks FUNSURF people

HAPPY FUNSURF PEOPLE

Happy socks to jeden z naszych głównych partnerów na obozach studenckich w Bazie na Polarisie. Kto nie lubi skarpetek :)?! i to takich jakie ma marka Happy Socks. Na naszych student campach możecie zgarnąć takie skarpetki, biorąc udział w naszych Happy ventach organizowanych przez naszego Animatora Tomake Hamana :)

Student Camp

STUDENT CAMP FUNSURF

Surferski klimacik to nieodłączny element nastych student Campów w bazie na Campingu Polaris.

Półwysep wiatraki

PÓŁWYSEP I WIATRAKI

Z czym kojarzymy wjazd na półwysep :) ? Jednogłośnie wszyscy mówią, że z wiatrakami. Często gdy nie ma wiatru, sami mówicie żebyśmy je włączyli bo chcecie iść pływać :) Wiatraki dla instruktorów to informacja jak wieje i z jakiego kierunku. Przepięknym widokiem są kręcące się wiatraki o zachodzie słońca.

Surfing na Bałtyku

POZA WINDSURFINGIEM, ROZKOCHACIE SIĘ RÓWNIEŻ W SURFINGU NA BAŁTYKU

Surfing na Bałtyku jest jak najbardziej możliwy! Nie zdarza się on co prawda codziennie, ale kilkanaście dni (czasem 20-30) w sezonie czerwiec-wrzesień spotkacie naprawdę bardzo dobre warunki do nauki surfingu. Przygotowaliśmy dla Was cotygodniowe darmowe warsztaty z Mistrzynią Polski w surfingu, a dodatkowo dla chętnych jeśli Bałtyk będzie łaskawy :) - nasi instruktorzy przekażą Wam praktyczne podstawy dotyczące surfingu.

Zachód słońca

ZACHÓD SŁOŃCA

Nigdy nie przestaniemy zachwycać się zachodami słońca które oglądamy na półwyspie :)

windsurfing czy kitesurfing Funsurf | windsurfing.com.pl

WINDSURFING CZY KITESURFING

Co wybrać ? Często dostajemy to pytanie :) a jeśli ktoś już wybrał i pływa. Tu się pojawia problem zabierania sobie miejsca na spocie i kto jest lepszy czy fajniejszy. Większość spotów w tym nasz w Chałupach jest podzielony na strefy wind i oddzielny na kita aby nikt nikomu nie przeszkadzał. Czasem jednak lubimy pływać razem co widać na załączonym zdjęciu. :)

Windsurfing freestyle - FunSurf

FREESTYLE WINDSURFING W FUNSURF

Freestyle windsurfing w FunSurf stale się rozwija i rozwijać się będzie, gdyż w tej dyscyplinie naszych Instruktorów i Riderów ogranicza jedynie wyobraźnia. W naszej szkole możecie zobaczyć takie show za każdym razem gdy pojawia się odpowiedni wiatr. Pierwszym manewrem, który rozpoczął nowoczesny freestyle jest vulcan (rodzaj zwrotu z wiatrem, tyle, że wykonanym w powietrzu). Freestyle to przede wszystkim dobra zabawa i ciągła nauka setek manewrów (np. spock, chachoo, canabrava itp.).

SURF EXPERIENCE TEAM

SURF EXPERIENCE TEAM

Wstawiacie swoje fotki na Instagrama lub Facebooka ? :) Pamiętajcie żeby nas oznaczać @funsurf.pl na instagramie i @funsurf na Facebooku a nasze kluczowe hasztagi to #funsurf i #PlywamzFunSurf

FUNSURF HISTORIA SZKOŁA WINDSURFINGU - PRZYCZEPKA N127 KEMPING POLARIS

HISTORIA FUNSURF – FOTO RETROSPEKCJA! OBEJRZYJ POCZĄTKI DZIAŁAŃ JEDNEJ Z NAJSTARSZYCH SZKÓŁ WINDSURFINGU NA HELU!

To już ponad 25 lat jak jesteście z nami, za co bardzo dziękujemy. Wychowaliśmy i wyszkoliliśmy już wiele tysięcy naszych kursantów. Często to rodzinne historie – mamy, babcie, ojcowie, dziadkowie którzy szkolili się u nas przyprowadzają swoje dzieci i wnuki, za chwilę prawnuki – to ogromna nobilitacja dla nas, radość i również wielka duma. Zapraszamy na kolejne 25 lat kreowania i współtworzenia naszej wspólnej windsurfingowej teraźniejszości. Zobaczcie więcej zdjęć z czasów kiedy nasza szkoła miała kilka lat.

fotograf FunSurf | windsurfing.com.pl

FUNSURFOWY FOTOGRAF W AKCJI

Każdy chce mieć ładne zdjęcie z wakacji :) nasz człowiek pojawia się i znika nawet nie wiecie kiedy :) robiąc zdjęcia w naszych dwóch bazach. Jest na wódzie i pod na zatoce i na plaży na przyczepie i pod nimi. W dzień i w nocy. Szukajcie go i wskakujcie mu przed obiektyw bo robi naprawdę dobre zdjęcia :)

JUNGMOB X FUNSURF

JUNGMOB X FUNSURF

JUNGMOB to nasz główny sponsor! Lubimy współpracować z Polskimi markami. Jungmob czuje klimat półwyspu i naszej szkoły. Dzięki tej współpracy powstała limitowana kolekcja ciuchów FUNSURF X JUNGMOB dla naszych instruktorów ale już wiemy, że też chciecie mieć takie ciuchy. W tym roku stworzymy kolekcję dostępną dla wszystkich :)

FUNSURF CAMP

FUNSURF CAMP – FUNSURFOWE MIASTECZKO

Tak wieczorami wygląda nasz FunSUrf Camp. Prywatne mini surferskie miasteczko :) Na którym wiele się dzieje. Ci co byli dobrze to wiedzą. Kultowe przyczepy, palma, strefa chillu, klimatyczne światełka.

Instruktorzy Student Camp

STUDENT CAMP I NASI INSTRUKTORZY

Instruktorzy na student campach to zdecydowanie TEAM który wie czego chcą studenci :) Zajęcia windsurfingu to pełen profesjonalizm ale też dobra zabawa. Po zajęciach nasi instruktorzy integrują się z Wami i też potrafią się dobrze bawić :) Spokojnie.. Nagrody zostawiają dla Was, mimo, że cieżko jest z nimi wygrać w kilku konkursach jak trenują przez cały sezon :)