SURF PRACA

Surf praca w szkole FunSurf – dołącz do naszego teamu!
Poszukujemy:
* fotografa i filmowca (który potrafi złapać kilka fajnych scen, skleić z tego krótki filmik na sociale)
* instruktorów windsurfingu, instruktorów kitesurfingu, instruktorów wingfoila
* bosmanów (wind asystentów),
* pracowników recepcji

Szukamy najlepszych! Jeśli chcesz dołączyć do profesjonalnej kadry i pracować w miejscu, które daje możliwości rozwoju – zgłoś się do nas! Mamy tylko kilka miejsc w naszym teamie!
Szkoła windsurfingu FunSurf – to ponad 25 lat doświadczenia i pasji – zarówno w szkoleniu, jak i samodoskonaleniu.

CO NAS WYRÓŻNIA:

  1. WingFoil – ooo tak! Dajemy gwarancję, że w kilka godzin opanujesz lewitację! A potem… wybór należy do Ciebie! Znamy instruktorów windsurfingu, którzy szkolą na windsurfingu i na wingfoilu. Zapewniamy, że podniesiesz swoje kwalifikacje w tym sporcie! Jesteśmy jedną z pierwszych szkół wingfoila na półwyspie, a dodatkowo od sezonu 2022 prowadzimy w naszej szkole – kursy instruktorskie na wingfoil’u. Mamy centrum testowe wingfoila: ponad 25 desek do wingfoila, ponad 25 foili, ponad 40 wingów! Dużo godzin i najlepsze stawki na rynku!
  2. U nas naprawdę popływasz i będziesz szkolił/a na najnowszym sprzęcie z aktualnego rocznika: JP, NEILPRYDE, DUOTONE, FANATIC. I nie jest to tyko 20 zestawów jak w niektórych szkołach bywa, ale ponad 200! U nas żagle nie pękają przy większym podmuchu, nie zamykamy bazy przy 25 węzłach :), a stąpanie po świeżym anty-poślizgu i najnowszej technologii jest u nas codziennością, a sami wiecie jaką to robi ogromną różnicę dla Was i dla kursantów!
  3. Mamy programy rozwojowe dla młodych instruktorów, dbamy o podnoszenie jakość szkolenia i samodoskonalenie. Zyskasz mnóstwo dodatkowej wiedzy! Zdobywając ją samodzielnie potrzebujesz kilka tysięcy godzin na wodzie. Oczywiście odbywa się to na zasadzie konsultacji, a nie narzucania jedynej słusznej prawdy 🙂 .
  4. Nie chcesz pracować w Polsce nie ma problemu, możesz latać z nami i szkolić na wyjazdach zagranicznych. Możesz też stacjonować w kilku miejscówkach na świecie jako instruktor FunSurf, gdzie będziesz szkolił/a naszych klientów. Wtedy zapewniamy przelot, zakwaterowanie, dietę i godziny szkoleniowe! Możemy też zrobić dla Ciebie mix – szkolisz w Polsce, ale w ustalonych terminach latasz z naszymi grupami.
  5. Nauczymy Cię w ramach samodoskonalenia, również kitesurfingu i surfingu! Do Twojej dyspozycji, będzie nasz sprzęt kitesurfingowy i surfingowy!

GDZIE?

Chałupy / Chałupy Polaris / Wyjazdy zagraniczne

Szkolimy i pracujemy w dwóch miejscach w Chałupach:
Baza numer 1: Funsurf Chałupy – przy molo w Chałupach
Baza numer 2: Funsurf Polaris – na campingu polaris
Wyjazdy zagraniczne : Egipt, Grecja, Hiszpania, Portugalia, Bonaire

WYMAGANIA?

Przede wszystkim – PASJA, ZAANGAŻOWANIE I POZYTYWNA ENERGIA. W przypadku instruktorów windsurfingu – doświadczenie jest jednym z warunków, które bierzemy najmocniej pod uwagę przy rekrutacji. Oczywiście w naszym team’ie jest również miejsce dla początkujących instruktorów, którzy chcą pod okiem najlepszych szlifować swoje umiejetności i zyskiwać wskazówki, które będą niezbędne i bezcenne w pracy instruktorskiej. Czekamy na Twoje Info o sobie lub cv ze zdjęciem – wyślij na  praca@funsurf.pl lub dzwoń bezpośrednio do Daniela – tel. 505109449

CO PROPONUJEMY ?

– wysokie stawki za godzinę,
– noclegi w przyczepie (1 lub 2 osobowej) na prywatnych campingach FUNSURF przy samej bazie (30 metrów do spotu)
– możliwość pływania i doskonalenia na szkółkowym sprzęcie – za free!
– pływanie na topowym sprzęcie: deski JP AUSTRALIA i żagle NEIL PRYDE
– wyjazdy ze szkoleniem z naszymi grupami na zagraniczne spoty, przed i po sezonie w Chałupach i w trakcie sezonu 🙂
– pracę w zgranym teamie, który kocha freestyle
– dodatkowe szkolenia z zakresu kitesurfingu, wingfoil’a, surfingu
– zniżki zakup sprzętu do windsurfingu oraz na pianki i ciuchy topowych marek (do -45%)
– najlepsze zdjęcia z Waszego pływania!

PROGRAM DLA MŁODYCH:

Masz minimum 15 lat? Zapraszamy do naszego programu dla przyszłych instruktorów windsurfingu i wingfoila – od pomocnika do instruktora. Oczywiście, by do niego przystąpić potrzebujecie zgody obojga rodziców.
To program dla przyszłych instruktorów windsurfingu i wingfoila. Podczas wakacji na półwyspie łączycie pracę wind asystenta z samodoskonaleniem i nauką pływania na windsurfingu oraz wingfoilu, podglądaniem instruktorów podczas ich pracy, pomaganiem w szkoleniach. Kwestie zakwaterowania, stawki za godzinę, terminy, korzystanie ze sprzętu ustalamy indywidualnie.
W tym programie mamy tylko kilka miejsc. Szukamy prawdziwych surf zajawkowiczów, którzy przez sen robią triki freestyle’owe :). Którzy słowa: windsurfing i wingfoil wpisują w google, na youtubie, tak często jak słowo roku :). Którzy chcą zostać w przyszłości instruktorami, związać się z naszą szkołą na kilka najbliższych lat. Ktorzy chcą mieć co roku najlepsze surf wakacje w rytmie wiatru, fal i windsurfingu, wingfoila, surfingu oraz kitesurfingu!