KARTA STAŁEGO KLIENTA – ZYSKUJESZ 10% RABATU

KARTA STAŁEGO KLIENTA FUNSURF

FunSurf’owa KSK – Karta Stałego Klienta upoważnia do rabatu w wysokości do 10% na wybrane oferty, m.in. na kursy i lekcje, na wypożyczalnię, na przechowalnię, na szkolenie na naszych FunSurf’owych wyjazdach zagranicznych.
Pamiętaj, że karta stałego klienta nie łączy się z innymi kodami rabatowymi i promocjami.
System będzie w takich sytuacjach wybierał korzystniejszy dla Ciebie rabat.
Rabat z tytułu karty stałego klienta nie obowiązuje na zakwaterowanie, ubezpieczenie i wypożyczenie pianki w opcji na wyłączność.

MAM KARTĘ – JESTEM STAŁYM KLIENTEM
Jeśli posiadasz kartę stałego klienta – prosimy o założenie konta na naszej nowej stronie (zajmie Ci to 1 minutę – kliknij w ikonkę „ludzika” w prawym górnym rogu strony) lub zalogowanie – jeśli takie konto już posiadasz.
Następnie przejdź do zakładki MOJE KONTO – tam znajdziesz miejsce po prawej stronie, gdzie należy wpisać numer karty stałego klienta.

Jeśli numer karty stałego klienta zostanie przyjęty, oznacza to, że karta jest zarejestrowana, a numer zostanie na stałe przypisany do Twojego konta. Od tego momentu rabat z tytułu KSK będzie przypisywany automatycznie w koszyku.

Jeśli numer karty stałego klienta, jaką posiadasz,  nie zostanie przyjęty – prosimy o napisanie maila na info@funsurf.pl  lub telefon +48814415415 w godzinach pracy biura 9-17 (pn-pt) i podanie loginu konta oraz numeru karty stałego klienta.
Z naszej strony nastąpi szybkie przypisanie karty stałego klienta do Twojego konta.

NIE MAM KARTY – JESTEM STAŁYM KLIENTEM
Jeśli jesteś stałym klientem FunSurf, ale do tej pory nie posiadasz jeszcze naszej karty stałego klienta i zwykle rezerwowałeś kursy lub  lekcje poprzez formularz – prosimy o założenie konta na naszej nowej stronie (zajmie Ci to 1 minutę – kliknij w ikonkę „ludzika” w prawym górnym rogu strony) i podanie nam loginu konta na maila info@funsurf.pl  lub telefonicznie +48814415415 w godzinach pracy biura 9-17 (pn-pt).
Przypiszemy do Twojego konta numer karty stałego klienta – będzie on na stałe przypisany i będziesz mógł/a robić rezerwacje i zakupy zawsze z 10% rabatem.

NIE MAM KARTY –  NIE JESTEM STAŁYM KLIENTEM
Jeśli jesteś nowym klientem – kartę stałego klienta i jej numer uzyskasz na recepcji w naszych szkołach na koniec kursu.
Jeśli chcesz skorzystać z promocji „-10% rabatu przy rezerwacji online” –  załóż konto na naszej stronie (zajmie Ci to 1 minutę – kliknij w ikonkę „ludzika” w prawym górnym rogu strony) i wyślij na naszego maila info@funsurf.pl  login Twojego konta lub podaj go telefonicznie +48814415415 w godzinach pracy biura 9-17 (pn-pt).
Wtedy przypiszemy do niego numer karty stałego klienta.
Po zalogowaniu numer karty stałego klienta będzie na stałe przypisany do Twojego konta i będziesz mógł/a robić rezerwacje i zakupy zawsze z 10% rabatem.