Pogoda w Chałupach i stacja meteo w FunSurf – szkoła windsurfingu, kitesurfingu, wingfoila, surfingu.

INTERESUJĄ CIĘ AKTUALNE I PRZYSZŁE WARUNKI POGODOWE (GŁÓWNIE WIETRZNE :)) NAD ZATOKĄ – Z FUNSURF BĘDZIESZ NA BIEŻĄCO Z POGODĄ NA HELU, A DOKŁADNIEJ W CHAŁUPACH 

  • Aktualnie jesteśmy jedną z niewielu szkół wind & kite & wingfoil & surf na Półwyspie Helskim, która posiada własną stację meteo. Odczyt z niej możecie śledzić 24h na dobę i być zawsze na bieżąco z aktualnymi warunkami pogodowymi (głównie wietrznymi), jakie panują w Chałupach. Nasza stacja jest usytuowana na molo w Chałupach, na wysokości ok. 7 m nad powierzchnią wody – a ponieważ molo jest dość znacznie wysunięte w Zatokę (ok. 100 m), stacja bardzo dokładnie pokazuje warunki panujące na akwenie.
    Nasza stacja pogodowa działa w każdym roku, od 1 maja do połowy września, w tym okresie nasza szkoła w Chałupach jest czynna. 
  • Interesuje Was pogoda w Chałupach, poniżej znajdziecie jedną z najdokładniejszych prognoz pogodowych  – szczególnie dla windsurferów, wingsurferów i kitesurferów na całym świecie. Jest to wersja pro popularnej prognozy windguru, która bardzo dokładnie i z bardzo dużym prawdopodobieństwem wskazuje przewidywania na kilka dni do przodu dla wiatru, temperatury, deszczu i zachmurzenia.

    (nasza stacja meteo działa w każdym roku od 1 maja do połowy września, w tym okresie nasza szkoła w Chałupach jest czynna)