BAZA FUNSURF KEMPING POLARIS

OBOZY WINDSURFINGOWE DLA MŁODZIEŻY

Przedstawiamy windsurfingowy obóz dla młodzieży w wieku 13 – 18 lat!
Pełne zakwaterowanie plus wyżywienie, niesamowity surf klimat, opieka doświadczonej kadry, pełna moc atrakcji!
A wszystko to w najlepszym miejscu w Polsce do uprawiania windsurfingu, czyli na Półwyspie Helskim.
Płycizny ciągnące się kilkaset metrów od brzegu, częste zachodnie wiatry i płaska woda to idealne warunki do nauki.
Obóz przeznaczony jest dla początkujących, średnio zaawansowanych i zaawansowanych windsurferów.
W programie profesjonalne szkolenie z najlepszym sprzętem oraz cała masa surf energii, której nie rozładujecie do kolejnych windsurfingowych wakacji 🙂 !
Przekażemy Wam zajawkę na całe życie, poznacie prawdziwy surf klimat, poznacie ludzi, dla których windsurfing to jeden z sensów życia
na Ziemi 🙂 !

Poniższa oferta dla młodzieży została przygotowana przez Biuro Turystyki Aktywnej – KOMPAS Sp. Z O.O.
Organizatorem tego obozu jest firma KOMPAS Sp. Z O.O. – wszelkie rezerwacje oraz pytania szczegółowe prosimy kierować bezpośrednio do organizatora pod numer : (+48 58) 303 18 78 lub mailowo: [email protected]

Na naszej stronie nie jest możliwa rezerwacja tego obozu dla młodzieży.
Szkoła FunSurf na tych obozach – zapewnia i gwarantuje najwyższą jakość szkolenia windsurfingowego, asekurację na wodzie, najlepszy sprzęt windsurfingowy, surfingowy, sup’y… oraz udostępnia bazę FunSurf na Polarisie.

CO I JAK:

WINDSURFING W TEORII

Zaczniemy od poznania sprzętu (rodzaje desek, żagli, masztów i wielu innych elementów), nauki prawidłowego taklowania pędnika oraz oczywiście zasad bezpieczeństwa (wszystkie zajęcia odbywają się pod czujnym okiem instruktorów, obowiązkowo w kamizelkach asekuracyjnych oraz z zabezpieczeniem z brzegu – 2 motorówki). Dobrze też wiedzieć, skąd wieje wiatr i dlaczego nie da się pod niego płynąć.  Co to znaczy, gdy wieje side-shore albo offshore i dlaczego hasło „25 węzłów” powoduje nagłe ożywienie wśród windsurferów. Nie zabraknie też niezbędnych informacji z meteorologii, a następnie poznamy największych przyjaciół każdego surfera czyli fale – skąd się biorą i dlaczego są fajne?

ZAJĘCIA PRAKTYCZNE

Nauka windsurfingu – w czasie obozu odbędzie się 25 godzin zajęć z instruktorem.
Zapewnimy Wam sprzęt (deski, żagle, pianki, trapezy oraz oczywiście sprzęt asekuracyjny).
Będziemy uczyć od podstaw, a jeżeli wśród uczestników znajdą się osoby średnio zaawansowane i zaawansowane, będziemy realizować odpowiedni dla nich program nauczania  m.in. starty z plaży, wchodzenie w ślizg, pływanie w trapezie, wpinanie się w footstrapy i zwroty przez rufę.
Układ zajęć każdego dnia może się zmieniać, w zależności od warunków wiatrowych i pogodowych. Może się więc okazać, że jednego dnia nie zejdziemy na wodę, aby następnego pływać 5 godzin – co nauczy nas niezbędnej w tym sporcie elastyczności i konieczności dostosowywania się do pogody.
Zajęcia odbywają się oczywiście w FunSurf – Szkole Windsurfingu z ponad 25 letnim doświadczeniem, a dokładniej w  bazie na kempingu Polaris!
Dojeżdżać na zajęcia będziemy z Jastrzębiej Góry busem (około pół godziny w jedną stronę).

A GDY ZABRAKNIE WIATRU?

Gdy zabraknie wiatru lub gdy zrobimy sobie przerwę, będziemy zaprzyjaźniać się ze skimboardem oraz pływaniem na deskach SUP.
Na pewno dobrze będzie też poćwiczyć na trickboardzie, a i nie pogardzimy turniejem zośki oraz piłki plażowej…

PRZYGOTOWANIE FIZYCZNE – WF

Aby zmęczenie nas nie pokonało trzeciego dnia obozu i aby ograniczyć ryzyko kontuzji, wprowadzimy codzienne poranne rozruchy, obowiązkowe rozgrzewki przed zejściem na wodę oraz stretching po pływaniu. To obóz sportowy dla prawdziwych „szczupaków, a nie dla leszczy” 🙂 – kondycja ma znaczenie!

BAŁTYCKIE PLAŻE

Ośrodek, w którym będziemy zakwaterowani, oddalony jest o 300 m od jednej z najładniejszych polskich plaż, położonej bardzo blisko malowniczych bałtyckich klifów. Wymarzone warunki do uprawiania porannego joggingu brzegiem morza czy długich spacerów o zachodzie słońca… Będzie też czas na beztroskie kąpiele słoneczne i wygrzewanie się na gorącym złotym piasku. Nad bezpieczeństwem uczestników na plaży będzie czuwał ratownik WOPR.

ZAJAWKA

W wolnym czasie będziemy zachwycać się oglądając Minds Wide Open czy patrzeć z niedowierzaniem na ekipę z RedBullStorm Chase. Zapewniamy, że poziom motywacji do nauki windsurfingu poszybuje wysokoooo!

PONADTO W PROGRAMIE

 • ognisko z pieczeniem kiełbasek,
 • gry terenowe (podchody, Capture The Flag, InO),
 • przebierane dyskoteki z motywem przewodnim,
 • plażing i smażing nad Morzem Bałtyckim,
 • zakupy i zwiedzanie Jastrzębiej Góry,
 • team building, gry i zabawy integracyjne,
 • wieczorki filmowe,
 • quizy, konkursy i turnieje,

Jeśli młodzieżowy obóz windsurfingu przygotowany przez firmę KOMPAS w kooperacji z FunSurf to nie to, czego szukacie – sprawdźcie ofertę naszych FunSurf’owych kursów tygodniowych, które są najbardziej popularną opcją wybieraną dla młodzieży lub super elastyczne kursy indywidualne dla młodzieży.
A tych nastolatków, którzy w Chałupach nauczą się pływać na poziomie średnio zaawansowanym i zaawansowanym zapraszamy z rodzicami również na wyjazdy i szkolenia za granicą – tutaj znajdziecie naszą pełną ofertę wyjazdów i szkoleń na zagranicznych windsurfingowych spotach z instruktorami FunSurf.

SURF ŻYCIE W FUNSURF – OBEJRZYJ FILMIK I PRZYJEŻDŻAJ DO NAS!
W TYM SEZONIE MAMY NOWE ROLE DO OBSADZENIA :)!

Atrakcje

Przede wszystkim gwarantujemy uśmiech i szkolenie w super atmosferze! Poza szkoleniem na windsurfingu zapewniamy od FunSurf jeszcze kilka ATRAKCJI.  Mamy dla Was wlepy, firmowe smycze, surf’erskie tatuaże oraz funsurfową książeczkę, która w sposób super przystępny przedstawia kluczowe zagadnienia dotyczące windsurfingu, dodatkowo pozwala na zbieranie i dokumentowanie zdobytych umiejętności!

SURFING W FUNSURF
KAROLINA MARCZAK - INSTRUKTORKA SURFINGU FUNSURF

WARSZTATY SURFINGU

Raz w tygodniu na bosmance  (przy recepcji), Karolina Marczak – dwukrotna mistrzyni Polski – super ciekawie opowiada o surfingu w Polsce i na świecie. Pokazuje na zdjęciach i filmikach, że surfing na Bałtyku, jest jak najbardziej możliwy !
Wstęp zupełnie za free! W ramach zajęć – jeśli Bałtyk dopisze – możecie udać ze swoimi instruktorami na zajęcia surfingu, by przekonać się, ile radości daje odjechanie choćby jednej małej fali!

FUNSURFOWE OPASKI NA RĘKĘ

ZNIŻKI Z OPASKĄ FUN SURF

Na pierwszych zajęciach otrzymacie opaski FunSurf, dzięki którym zrobicie tańsze zakupy w sklepach SurfShop.pl tuż obok naszej bazy w Chałupach i na Polarisie, dodatkowo z opaską otrzymacie zniżki w restauracji SurfMessa w Chałupach.
Po kursie otrzymacie kartę stałego klienta, dzięki której zyskacie już wieczny :), rabat na lekcje, kursy i wypożyczalnię w FunSurf!

WARSZTATY WINGFOIL FUNSURF
WARSZTATY Z WINGFOILA FUNSURF

WARSZTATY Z WINGFOILA

Jeśli tylko zapragniecie spróbować pływania na wingach, instruktor w ramach zajęć windsurfingowych przybliży Wam tajniki wingfoila. Będziecie mogli ocenić, jak blisko spokrewniony jest windsurfing z wingfoilem, by w przyszłości pomyśleć o nauce również tego sportu!

ZABAWY-NA-MONSTER-SUPIE-JP-TYLKO-W-FUNSURF

SUP'Y

Gdy wiatr nie zawsze będzie chciał się śpieszyć :), do Waszej dyspozycji będą monster sup’y od JP, jak również  sup’y o całkiem normalnych rozmiarach, dla jednej lub dwóch osób.

SURF TATUAŻE FUNSURF
TATUAŻE FUNSURF

TATUAŻE, WLEPY, SMYCZKI...

Przygotowaliśmy dla Was dodatkowe gadżety, które otrzymacie w trakcie i na koniec windsurfingowych przyjemności.
Nasz hit –  funsurf’owe tatuaże – cieszą się ogromną popularnością wśród najmłodszych i najstarszych :). Smyczka jest znakomitym wspomnieniem po windsurfingowych wakacjach, zaś dyplomy i certyfikaty zdobią niejedną ścianę nad kominkiem :).
W każdym roku staramy się, wprowadzać nowe gadżetowe pomysły!

FUNSURFOWA KSIĄŻECZKA - POMOC W SZKOLENIU I NAUCE WINDSURINFGU - - WLEPIANIE WLEP - FUNSURF

FUNSURFOWA KSIĄŻECZKA - WIEDZA I ODZNAKI

Nasza autorska pomoc dydaktyczna i dziennik windsurfingowych postępów! Stworzona z myślą o najmłodszych, ale dorośli i młodzież równie chętnie korzystają z tej pomocy!  Znajdziesz tam podstawowy elementarz wiedzy windsurfingowej, plus specjalne miejsca do zbierania wlep/medali, określających wszystkie zdobyte umiejętności.

SURFING W FUNSURF
FUNSURFOWA SURF ŚCIANKA

POCZTÓWKA Z WINDSURFINGOWYCH WAKACJI

Przygotowaliśmy dla Was w naszej bazie na Polarisie – FunSurf’wą ściankę, by można było wysyłać elektroniczne pocztówki z windsurfingowych wakacji :)!

Zakwaterowanie / wyżywienie

4 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja.
Posiłki przygotowywane są w ośrodku. Obóz rozpoczyna się kolacją dnia pierwszego, a kończy śniadaniem dnia ostatniego.
Uczestnicy otrzymują suchy prowiant na drogę powrotną.

OŚRODEK WYPOCZYNKOWY - BALTIC SPORT

Ośrodek BALTIC SPORT położony jest na super malowniczym klifie, z którego rozpościera się widok na morze. Codzienne wschody i zachody słońca są dodatkową atrakcją tego miejsca. Z ośrodka jest bezpośrednie zejście do plaży. Spacerem do miasta jest kilka minut, to odległość 1000m do centrum Władysławowa. Z ośrodka jest bardzo blisko do wielu atrakcji min. Centrum Sportowego w Cetniewie, portu rybackiego we Władysławowie, latarni morskiej w Rozewiu, Ocean Parku, stadniny koni... Teren ośrodka jest bardzo rozległy, to ponad 3-hektarowy park krajobrazowy ogrodzony i bardzo dobrze zagospodarowany z krytym basenem, placami zabaw, boiskami do siatkówki, piłki nożnej, koszykówki, ponadto znajduje się tutaj pole do mini golfa, miejsce na grille i ogniska.
Ośrodek Baltic Sport - KOMPAS FUNSURF

Szkolenie

WINDSURFINGOWY FUNSURF TEAM

Szkolenie windsurfingowe jest prowadzone przez licencjonowanych i doświadczonych instruktorów z pasją, znakomicie przygotowanych pod względem psychologicznym, merytorycznym i technicznym, posiadających aktualne uprawnienia oraz bardzo duże doświadczenie w nauczaniu windsurfingu. Przemawiają za nimi setki, a często dziesiątki tysięcy godzin szkoleniowych! Zapewniamy, że nasi instruktorzy czerpią niesamowitą radość z przekazywania ich własnej ,,zajawki”!
Dajemy gwarancję na szybki progres, ciekawe, przyjemne, intensywne i przede wszystkim bezpieczne zajęcia!
Windsurfing z naszymi instruktorami to prawdziwa przyjemność – sprawdź nasz windsurfingowy FunSurf Team na wodzie!

Akwen

SPOT I BAZA FUNSURF NA KEMPINGU POLARIS

Nasza szkoła windsurfingu/kitesurfingu/surfingu/wingfoila znajduje się we wschodniej części kempingu Polaris.
Znajduje się tam wewnętrzny FunSurfowy Camp z rozległą piaszczysta plażą i indywidualnym zejściem do zatoki.
Na terenie naszego campu znajdziecie: wydzieloną strefę mieszkalną, namioty, wydzielone strefy chill  (leżaki, pufy, hamaki), strefę workout, strefę tv, gdzie najczęściej wyświetlamy zajawkowe filmy, strefę kuchni i stołówki, wewnętrzny dziedziniec, surfingową ściankę, boisko do siatkówki plażowej.
Na pewno znajdziecie w naszej bazie na Polarisie mnóstwo przyjemnego miejsca, by spędzić super czas na brzegu!
O najlepszy czas na wodzie zadbają nasi najlepsi instruktorzy!

Jak dojechać

Kompas.pl organizuje dojazd na obóz z większych miast Polski, za dopłatą autokarem lub pociągiem.
Dojazd negocjowany jest realizowany przy m.in. 4 osobach z danego miasta. Koszt dojazdu negocjowanego w dwie strony: 250 zł.
UCZESTNICY ZAWSZE PODRÓŻUJĄ POD OPIEKĄ KADRY KOMPAS.PL

Cena

 • zakwaterowanie (11 noclegów),
 • 4 posiłki dziennie,
 • realizację bardzo aktywnego 🙂 programu,
 • opiekę kadry pedagogicznej i ratownika WOPR,
 • pamiątkową koszulkę i śpiewnik
 • ubezpieczenie NNW (10 000 zł),
 • kurs grupowy windsurfingu – 25h zajęć
 • kompletny sprzęt windsurfingowy (do wyboru deski szkoleniowe lub deski ślizgowe marki JP + do wyboru różne modele i rozmiary pędników min. Neil Pryde, Duotone)
 • w Szkole Fun Surf nie dopłacasz za używanie sprzętu ślizgowego podczas zajęć!
 • rescue
 • ubezpieczenie sprzętu od uszkodzeń podczas zajęć na wodzie
 • w trakcie trwania każdego kursu – warsztaty surfingu za free
 • wszystkie wymienione w ofercie atrakcje
 • trapez
 • kapok

Dla wszystkich chętnych, za dopłatą:

 • turystyczny rejs statkiem ok. 50 pln
 • spływ kajakowy Piaśnicą  ok. 100 pln
 • Tarzan Park ok. 40 pln
 • przejażdżka na bananie ok. 50 pln
 • płyta ze zdjęciami z obozu ok. 29,90 pln
 • przygodowy pakiet obozowy ok.  100 pln

CENNIK
OBÓZ WINDSURFINGOWY

OFERTA FIRMY KOMPAS, WE WSPÓŁPRACY ZE SZKOŁĄ WINDSURFINGU FUNSURF
Obóz możesz zarezerwować telefoniczne: (+48 58) 303 18 78 lub mailowo: [email protected]

Nazwa Terminy Cena
OBÓZ DLA MŁODZIEŻY09.07 - 20.07.20222999 zł
OBÓZ DLA MŁODZIEŻY21.07 - 01.08.20222999 zł
OBÓZ DLA MŁODZIEŻY02.08 - 13.08.20222999 zł

ZOBACZ, CO CIĘ CZEKA!

Partnerzy FunSurf

 • jungmob_logo_funsurf
 • LOGO VANS - FUNSURF
 • SURFSHOP LOGO - FUNSURF
 • LOGO SURFMESSA - FUNSURF
 • LOGO HAPPY SOCKS - FUNSURF

Opinie o naszej szkole

Promocje