SZKOŁA I WYPOŻYCZALNIA WINDSURFINGU FUNSURF CHAŁUPY

MAJÓWKA NA WINDSURFINGU 30.04-03.05.2022
KURS GRUPOWY (4 dni – 16h)

Tęsknisz za Półwyspem i pływaniem na windsurfingu? Szukasz najlepszego pomysłu na długi majowy weekend
i chcesz spróbować nowego sportu? Polecamy windsurfing i serdecznie zapraszamy do naszej szkoły!

Pogody nie zagwarantujemy, ale zainaugurujemy sezon jak przystało na prawdziwe otwarcie!
Na przestrzeni ostatnich lat jeśli chodzi o pogodę w maju nad Bałtykiem – bywa „loteryjnie”!
Jednak zapewniamy, że jeśli nie uda się „wymodlić” super pogody, zrobimy wszystko, by zniwelować jej negatywne skutki 🙂 Przygotujemy gorąca herbatę i kawę po każdych zajęciach, a w razie potrzeby przygotujemy dodatkową piankę neoprenową (docieplającą) za free. Plus na pewno zrobimy rozgrzewające FunSurf Party!
Podpowiemy też, co dokładnie zabrać ze sobą na majówkę w Chałupach (zakładka INFO PRZED).

W tym roku nasza baza przy molo w  Chałupach startuje od 30 kwietnia!
Zapowiada się bardzo przyjemna 4-dniowa majówka w najlepszym wydaniu!!!

Plusy majówki to przede wszystkim:
– Duży wybór kwater w najlepszych cenach!
– Całe Chałupy i Zatoka Pucka do Waszej dyspozycji!
– Instruktorzy o naturalnym kolorze skóry – nie zlewający się opalenizną z piaskiem Sahary 🙂 ✅
(oczywiście poza pewnymi wyjątkami dotyczącymi instruktorów, którzy marzec i kwiecień spędzą na naszych egipskich spotach w Soma Bay i Dahabie)
– Nowy i dopiero co rozpakowany najnowszy sprzęt JP i NEIL PRYDE 2022
(mamy nadzieję, że
producent wywiąże się z terminów dostaw – zabiegamy o to z pełną determinacją – robimy wszystko, byście już na majówkę stąpali 🙂 po nowych deskach JP 2022 i trzymali w rękach najnowsze pędniki NEIL PRYDE 2022).

Jeśli kurs grupowy w majówkę to dla Ciebie zbyt odważna decyzja 🙂 – sprawdź ofertę kursów indywidualnych.
Kursy te możesz zrealizować w długi weekend majowy i długo po nim – niewykorzystane godziny z kursów indywidualnych możesz wypływać przy kolejnych wizytach (masz na to czas do końca bieżącego sezonu, tj. do 11 września 2022).
Jeśli zaś rozważasz inaugurację sezonu windsurfingowego poza Polską – zapraszamy na wyjazdy i szkolenie za granicę
tutaj znajdziesz naszą pełną ofertę spędzenia majówki na zagranicznym spocie.

OBEJRZYJ Z BLISKA, JAK WYGLĄDA SURF ŻYCIE W NASZEJ SZKOLE:

Atrakcje

Przede wszystkim gwarantujemy uśmiech i szkolenie w super atmosferze! Poza kluczowym, najważniejszym, najfajniejszym… czyli szkoleniem na windsurfingu – zapewniamy jeszcze kilka dodatkowych ATRAKCJI.
Mamy dla Was wlepy, surf smycze, surf’erskie tatuaże oraz FunSurf’ową książeczkę, która w sposób super przystępny przedstawia kluczowe zagadnienia dotyczące windsurfingu – stworzona co prawda dla dzieci, ale używana również przez dorosłych 🙂 !

FOTOSERWIS FUNSURF - SPRZĘT
FOTOSERWIS FUNSURF

FOTOSERWIS

Najlepsze momenty i Wasze wyczyny na wodzie uwieczni nasz naczelny FunSurf’owy fotograf!

OPASKA FUNSURF CAMP

ZNIŻKI Z OPASKĄ FUN SURF

Na pierwszych zajęciach otrzymacie FunSurf’owe opaski, dzięki którym otrzymacie zniżki w sklepach SurfShop tuż obok naszej bazy w Chałupach i na Polarisie oraz dodatkowe zniżki w restauracji SurfMessa.

FUNSURF PARTY - BEACH BAR
FUNSURF PARTY BEDROOM BEACH

FUNSURF PARTY

Przewidujemy FunSurf Party w Messie lub wieczorny chill na plaży – będzie to uzależnione od pogody, ale mamy na nią swoje sprawdzone pomysły 🙂

WIDEOFILMOWANIE - SZKOLENIE W FUNSURF

VIDEO ANALIZA

W zależności od warunków pogodowych i demokratycznej decyzji wewnątrz grupy – instruktor będzie filmował Wasze wyczyny na wodzie –  wszystko po to, aby na kolejnych zajęciach wspólnie przeanalizować technikę pływania i skorygować niedoskonałości.

SZKOŁA WINDSURFINGU FUNSURF - baza przy molo w Chałupach (23)
SZKOŁA WINDSURFINGU FUNSURF - baza przy molo w Chałupach (16)

TESTY NAJNOWSZEGO SPRZĘTU JP i NP

Będziecie mogli wypróbować najnowsze deski JP i żagle Neil Pryde 2022, które właśnie się dla Was produkują!

FUNSURFOWA KSIĄŻECZKA - POMOC W SZKOLENIU I NAUCE WINDSURINFGU - - WLEPIANIE WLEP - FUNSURF

FUNSURFOWA KSIĄŻECZKA - WIEDZA I ZBIERANIE WINDSURFINGOWYCH ODZNAK

Nasza autorska pomoc dydaktyczna i dziennik windsurfingowych postępów! Stworzony z myślą o najmłodszych, ale dorośli korzystają z tej pomocy równie chętnie!

SURF TATUAŻE FUNSURF
TATUAŻE FUNSURF

SURF TATUAŻE, WLEPY, SMYCZE...

Przygotowaliśmy dla Was dodatkowe gadżety, które otrzymacie w trakcie i na koniec windsurfingowych przyjemności.
Nasz hit –  funsurf’owe tatuaże – cieszą się ogromną popularnością wśród najmłodszych i najstarszych :).
Surf smyczka jest znakomitym wspomnieniem po windsurfingowych wakacjach, zaś dyplomy i certyfikaty zdobią niejedną ścianę. W każdym roku staramy się wprowadzać nowe gadżetowe pomysły, by Was zaskakiwać!

FUNSURFOWA ŚCIANKA - WINDSURFINGOWA POCZTÓWKA

POCZTÓWKA Z WINDSURFINGOWYCH WAKACJI

Przygotowaliśmy dla Was funsurf’ową ściankę, byście mogli wysyłać elektroniczne pocztówki z windsurfingowych szaleństw :)!

WYPOŻYCZALNIA WINGSURFINGU/WINGFOILA W FUNSURF W CHAŁUPACH NA HELU
WARSZTATY Z WINGFOILA FUNSURF

WPROWADZENIE DO WINGFOILA

Jeśli tylko zapragniecie spróbować pływania na wingach, instruktor w ramach zajęć windsurfingowych przybliży Wam tajniki wingfoila. Będziecie mogli ocenić, jak blisko spokrewniony jest windsurfing z wingfoilem, by w przyszłości pomyśleć o nauce również tego sportu!

SUP'Y

Gdy wiatr nie zawsze będzie chciał się śpieszyć :), do Waszej dyspozycji będą Monster Sup’y i Sup’y tradycyjne dla jednej lub dwóch osób. Na zdjęciu 14 osób na mega sup’ie – czekamy na pobicie rekordu :).

Szkolenie

KURS GRUPOWY DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Podczas majówki 2022 będziemy mieli do dyspozycji 4 dni intensywnego szkolenia – stąd na etapie początkującym będziemy w stanie zrealizować ok. 60% poniższego programu.
Natomiast poniżej opisujemy pełny etap szkolenia dla początkujących na kursie grupowym trwającym 7 dni – 28 godzin nauki.
W realizacji programu bardzo dużo zależy od warunków wiatrowych i indywidualnych predyspozycji wszystkich kursantów w grupie.
Najlepiej, gdy wiatr jest progresywny, czyli by jego siła wzrastała z każdym dniem. Oczywiście zawsze wykorzystujemy wszelkie warunki wiatrowe, by progres był maksymalny. Cytując klasyka – „wiatr to powietrze, które się śpieszy” –  obiecujemy w 100% wykorzystać wszelki jego pośpiech :).
Idealnie byłoby zaczynać szkolenie (pierwsze 1-2 dni) przy sile 5-7 węzłów, w kolejnych dniach (2-5 dzień) idealna siła wiatru to 8-14 węzłów, najlepiej byłoby zakończyć szkolenie dla początkujących (6-7 dzień) przy sile wiatru 16-20 węzłów. Przy tej sile w 6 i 7 dniu moglibyśmy swobodnie zacząć naukę pływania w ślizgu, czyli osiągnąć jeden z kluczowych i najprzyjemniejszych celów w tym sporcie.
Windsurfing to sport bardzo techniczny, a szybkość przyswajania umiejętności zależy od predyspozycji danej osoby, doboru odpowiedniego sprzętu i najlepszych instruktorów – gwarantujemy, że tylko tacy uczą w naszej szkole!
Przy sprzyjających warunkach wiatrowych średnio po tygodniowym szkoleniu (4h dziennie), wszystkie elementy z poniższego programu są przyswojone przez każdego kursanta. Oczywiście bywają osoby super zdolne i te, które potrzebują nieco więcej godzin –  rolą naszych instruktorów jest „wykrzesanie” z każdego kursanta maksimum jego możliwości.  W zajęciach grupowych instruktor dostosowuje program szkolenia do całej grupy, oczywiście skupia większą uwagę na osobach, które potrzebują więcej czasu. Jednocześnie daje zadania rozwijające osobom, które przyswajają program dużo szybciej.
O szkoleniu grupowym możemy napisać kilka książek :), na pewno na kursie przeżyjecie niesamowitą windsurfingową przygodę, a podczas zajęć przytoczymy wiele ciekawych historii.
Z naszej strony zdecydowanie polecamy ten rodzaj nauki, ma on wiele zalet m.in. integracja i motywacja w grupie, super atmosfera i wzajemna współpraca w grupie, duża intensywność, ogromna satysfakcja z szybkich postępów. Poza tym bardzo dużo godzin spędzonych na wodzie sprzyja szybkiemu usamodzielnieniu się, uczenie się poprzez (oficjalną lub nieoficjalną) rywalizację, wzajemne podglądanie osób w grupie, czas na videoanalizę to bezcenne elementy, jakie składają się na błyskawiczny progres podczas kursu grupowego!

PROGRAM SZKOLENIA:

 • zapoznanie z akwenem i zasadami panującymi w naszej bazie
 • zapoznanie z warunkami wiatrowymi potrzebnymi do pływania na windsurfingu
 • zapoznanie z bezpieczeństwem na lądzie i wodzie
 • podstawowe nazewnictwo i pojęcia z zakresu windsurfingu, niezbędne do komunikacji instruktor<>kursant
 • równowaga na desce
 • przygotowanie zestawu windsurfingowego przed wyjściem na wodę
 • noszenie pędnika, deski
 • podnoszenie pędnika po stronie zawietrznej i nawietrznej
 • sterowanie: odpadanie, ostrzenie, panowanie nad prędkością: wybieranie i luzowanie
 • obrót na wiatr, halsowanie, obrót z wiatrem
 • kursy względem wiatru
 • zwrot na wiatr, szybki zwrot na wiatr na 3 kroki, zwrot z wiatrem
 • start z plaży
 • pływanie w trapezie
 • pierwsze triki freestyle’owe pędnikiem na desce wypornościowej
 • pływanie na desce bezmieczowej
 • pierwsze ślizgi

KURS GRUPOWY DLA ŚREDNIO ZAAWANSOWYCH

Ten etap  to przede wszystkim godziny spędzone na pływaniu i doskonaleniu wszystkich podstawowych elementów z poziomu pierwszego, plus kilka elementów bardziej zaawansowanych, jak np. start z wody, wejście w footstrapy.
Z windsurfingiem jest tak, że potrzebujemy chwili (1-2 godziny) na adaptację i przypomnienie sobie tego, co już umieliśmy. Pamięć mięśniowa i połączenia, jakie wypracowaliśmy na pierwszym etapie nauki, bardzo szybko wracają i możemy kontynuować naukę nowych elementów. Idealne warunki wiatrowe na tym etapie nauki, by progres przychodził bardzo szybko, to 14-20 węzłów.
Podczas majówki 2022 (4 dni) będziemy w stanie zrealizować ok. 60% poniższego programu, który jest przewidziany na 7 dni – 28h.
Oczywiście instruktor będzie dostosowywał zajęcie do aktualnych warunków wiatrowych i poziomu umiejętności w grupie.

PROGRAM SZKOLENIA:

 • przypomnienie i doskonalenie sterowania – odpadanie, ostrzenie
 • przypomnienie kursów względem wiatru i pozycji na desce w danym kursie
 • przypomnienie szybkiego zwrotu na wiatr na 3 kroki, zwrotu z wiatrem
 • doskonalenie szybkiego zwrotu na wiatr, zwrotu z wiatrem
 • w przypadku braku warunków ślizgowych dla lepszego czucia wiatru nauczamy szeregu trików pędnikiem
 • doskonalenie startu z plaży
 • doskonalenie pływania w trapezie
 • doskonalenie pływania w ślizgu
 • wejście w footstrapy
 • start z wody

KURS GRUPOWY DLA ZAAWANSOWANYCH

Ten etap to przede wszystkim pływanie w ślizgu. Najlepszy wiatr, by doskonalić swoje umiejętności to 16-25 węzłów. Trzeba mieć dużo szczęścia, by przez 7 dni kursu dzień w dzień tak dobrze wiało w Chałupach. Oczywiście zdarzają się takie tygodnie w sezonie, również w długie weekendy majowe! Wtedy progres staje się faktem z sekundy na sekundę!
Dni ze słabszym wiatrem wykorzystamy na zaawansowane triki freestylowe na desce wypornościowej.
Z pędnikiem robimy wtedy magiczne piruety, helikoptery one hand, rzucanie pędnikiem za plecami itd. – wszystko po to, by jeszcze lepiej czuć wiatr i dogadywać się z nim z zamkniętymi oczami. Gdy wieje doskonalimy Wasze pływanie w footstrapach i nauczamy rufy w ślizgu.
Podczas majówki 2022 (4 dni) będziemy w stanie zrealizować ok. 60% poniższego programu, który jest przewidziany na 7 dni – 28h.
Oczywiście instruktor będzie dostosowywał zajęcie do aktualnych warunków wiatrowych i poziomu umiejętności w grupie.

PROGRAM SZKOLENIA:

 • przypomnienie szybkiego zwrotu na wiatr na 3 kroki, szybki zwrot z wiatrem na desce wypornościowej
 • pływanie w ślizgu, sterowanie stopami w ślizgu
 • pływanie w footstrapach
 • doskonalenie startu z wody
 • nauka rufy w ślizgu
 • pierwsze wyskoki w górę

KURS GRUPOWY FREESTYLE

To kurs przeznaczony dla zaawansowanych windsurferów, pływających swobodnie w ślizgu. To kurs dla osób, którym pływanie na wprost i zwroty w ślizgu dają ciągle dużo satysfakcji, ale chęć poszukiwania nowych wyzwań jest wystarczającą motywacją, by spróbować windsurfingowego freestyle’u.
Od podstaw przeprowadzimy Was przez naukę zaawansowanych windsurfingowych trików.
Bazując na naszym bogatym doświadczeniu, przygotujcie się na setki prób, spektakularne kontakty z wodą :), trening „na sucho”, videoanalizy, wizualizacje itd. Zapewniamy, że już pierwsze próby freestyle są niesamowitym doznaniem, a jeśli uda się skoczyć trik, będziecie w siódmym niebie :)!
Na kursie przełamiecie własne lęki, zyskacie windsurfingową odwagę – oczywiście wszystko przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa.  

PROGRAM SZKOLENIA:

 • body dragi
 • wyskoki w górę z falki
 • pierwsze pop’y, czyli wyskoki przygotowujące do rotacji
 • wprowadzenie do volcano, pierwsze próby rotacji deską
 • flaka wypornościowa na desce freestyle’owej tzw. gecko
 • najazdy do flaki, pierwsze próby skoków
 • nauka front loopa
 • kolejne freestyle’owe triki również są z nami osiągalne… daj znać, czego chcesz się nauczyć!

WINDSURFINGOWY FUNSURF TEAM

Szkolenie windsurfingowe jest prowadzone przez licencjonowanych i doświadczonych instruktorów z pasją, znakomicie przygotowanych pod względem psychologicznym, merytorycznym i technicznym, posiadających aktualne uprawnienia oraz bardzo duże doświadczenie w nauczaniu windsurfingu.
Przemawiają za nimi setki, a często dziesiątki tysięcy godzin szkoleniowych! Zapewniamy, że nasi instruktorzy czerpią niesamowitą radość z przekazywania ich własnej ,,zajawki”! Dajemy gwarancję na szybki progres, ciekawe, przyjemne, intensywne i przede wszystkim bezpieczne zajęcia!
Windsurfing z naszymi instruktorami to prawdziwa przyjemność – sprawdź nasz windsurfingowy FunSurf Team na wodzie!

Akwen

SPOT I BAZA FUNSURF PRZY MOLO W CHAŁUPACH

Szkolenia i kursy w maju realizujemy tylko w naszej pierwszej bazie w Chałupach przy molo (baza na Polarisie jest zawsze czynna od długiego weekendu „Boże Ciało”).
To rozległy akwen z piaszczystym dnem i  płytką czystą wodą. Molo, z którego można obserwować każdego kursanta, robić zdjęcia i filmiki do rodzinnego albumu 🙂 lub po prostu sweet fotki na insta i facebooka :). Dodatkowo za molo zawsze znajdziemy płaską wodę –  jest to szczególnie ważne, gdy wieje silny wiatr z kierunków zachodnich lub wschodnich.  Wtedy płaska woda – bez zafalowania – zdecydowanie pomaga w procesie nauki, jest też idealna do skakania freestyle’owych trików, czy np. nauki rufy w ślizgu.

Info przed

Jako szkoła dysponujemy tylko zakwaterowaniem dla studentów na obozach STUDENT CAMP. Nie posiadamy w naszej ofercie innych form zakwaterowania. Bardzo prosimy o zrobienie tego na własną rękę - zapewniamy, że nie będzie to trudne. Stworzyliśmy na tę okoliczność :) specjalną podstronę (kliknij tutaj), gdzie znajdziecie bogatą listę hoteli, willi, pensjonatów, kwater i pokoi w samych Chałupach oraz w miejscowościach położonych w bliskim sąsiedztwie. Znajdziecie tam kilka podpowiedzi i długą lista numerów telefonów. W kilka minut, a może nawet sekund :) będziecie w stanie zarezerwować noclegi na swój pobyt w Chałupach i szkolenie w naszej szkole.

Jeśli myślicie o własnej piance neoprenowej - to z naszego doświadczenia na majówkę polecamy pianki o grubości 4/3 i 5/3 mm (niestety najbardziej uniwersalna grubość 3/2 mm (długie nogawki i długie rękawy)  może w tym okresie się nie sprawdzić).  Oczywiście w grę wchodzą indywidualne preferencje - jeśli ktoś jest szczupły i z reguły zwykle jest mu chłodno, zdecydowanie polecamy na maj piankę 5/3 mm. Najbardziej klasyczna pianka dla wszystkich nieprzesadnie szczupłych :) to 3/2 mm, ale w maju może się okazać niewystarczająca. Co wtedy? Mamy na to sposób - jeśli nie chcesz kupować 2 pianek (jednej na kwiecień, maj, wrzesień, październik, listopad, a drugiej na okres wakacyjny) - możesz w maju pożyczyć od nas za 50% ceny piankę docieplającą, czyli zakładasz swoją i na to naszą piankę z wypożyczalni, wtedy komfort cieplny będzie w pełni zachowany. Rekomendujemy marki: ION, Quiksilver, Roxy, O'Neill, Billabong, które sprawdzają się wśród naszych instruktorów, spędzających na wodzie kilkaset godzin w sezonie. Jeśli nie chcecie na początek inwestować w swoją własną piankę - możecie ją u nas wypożyczyć. W opcji "za free" - przychodzicie 15 min. przed zajęciami i wybieracie za każdym razem piankę przed zajęciami. Ta opcja ma pewne minusy - mamy ponad 300 pianek w naszej wypożyczalni, a i tak może się zdarzyć, że będzie trzeba założyć mokrą piankę. Oczywiście pianki są codziennie prane i dezynfekowane. Jeśli chcecie mieć większy komfort - wypożyczacie piankę w opcji "na wyłączność", czyli wybieracie jedną idealną piankę dla siebie na cały okres trwania kursu. Zabieracie ją ze sobą na kwaterę/pod przyczepę/do hotelu i należy ona tylko do Was. Opłata za tę opcję wynosi podczas weekendu majowego 60 zł (a podczas kursów tygodniowych 100 zł). Jeśli chodzi o kaptur/czapkę neoprenową - jeśli myślicie o windsurfingu na poważnie, to warto jedną z tych opcji mieć na wszelki wypadek. W Polsce zwykle dobrze wieje, gdy przechodzi front atmosferyczny, nie zawsze jest on ciepły – wtedy taka czapka lub kaptur jest bezcenna.  Czapkę/kaptur neoprenowy musicie zakupić przed przyjazdem lub w sklepach na miejscu (obok kempingu jest kilka sklepów). Jeśli będzie ciepło zupełnie ich nie użyjecie, ale zakładając z wielkim prawdopodobieństwem, że zakochacie w windsurfingu kaptur/czapka neoprenowa przyda Wam się na maj, wrzesień i październik :), o styczniu nie wspominając :)! Jeśli chodzi o buty neoprenowe – zwykle nie wypożycza się ich w szkołach i wypożyczalniach windsurfingu, trzeba je zakupić we własnym zakresie. Najbardziej uniwersalne buty to grubość neoprenu 3/2 mm lub 4/3 mm i takie zdecydowanie polecamy. W okresie wakacyjnym wystarczą buty niskie, czyli poniżej kostki. O tym również możecie zdecydować na miejscu po np. pierwszych zajęciach. Jeśli chodzi o rękawice do windsurfingu - to ich używanie powinno być ostatecznością i rzadko kto się na to decyduje.  Jest z nimi kilka problemów – gdyż mogą chronić ręce przed chłodem, ale wtedy męczą się dość mocno przedramiona. Jeśli kupujecie takie rękawice, to najlepiej z otwartą przestrzenią (dziurą) po wewnętrznej stronie dłoni. Wtedy zachowujemy normalny uchwyt (nie męczą się ręce), zaś wierzch dłoni jest chroniony przed przewiewaniem i wychłodzeniem. Drugim rodzajem rękawic są rękawice pełne (najlepiej ze szczelnymi szwami), wtedy ręce są super chronione od chłodu, ale zwykle zmagamy się z szybkim zmęczeniem przedramion. Z zakupem rękawic proponujemy się wstrzymać. W wakacje raczej na pewno nie będą potrzebne,  a jeśli się zdarzy chłodniejszy dzień we wrześniu, można takiego zakupu dokonać na miejscu w Chałupach. Jeśli chodzi o rękawice „przeciwodciskowe” (z krótkimi i długimi palcami), to nie jesteśmy ich zwolennikami 🙂 i jeśli tylko można – proponujemy ich unikać. Zwykle chronią one jedne miejsca dłoni, a odciski robią się i tak w innych miejscach, dodatkowo precyzja trzymania bomu jest zaburzona. Miejsca, gdzie zwykle robią się odciski na rękach, proponujemy delikatnie wzmocnić na siłowni :), to z pewnością zaprocentuje na wodzie.

Czapka, kurtka…? Generalnie w maju bywa chimerycznie :), dużo zależy, jaka jest wiosna.  Może być słonecznie i wtedy temperatura wody w Zatoce nagrzewa się w kilka dni, a może padać deszcz, wiać północny wiatr i "zaciągać" znad morza chłodnym powietrzem. To są statystyki prowadzone przez nas od ponad 25 lat, jak będzie w sezonie 2022 – przekonajmy się razem! Na pewno nad morze w maju zdecydowanie warto zabrać cieplejszą czapkę i kurtkę. Nie dlatego, że nad Bałtykiem jest z zasady zimno i pada deszcz (to stereotypy z polskich kabaretów), ale dlatego, że po zejściu z wody (szczególnie gdy mocno wieje) Wasz organizm będzie wychłodzony. Stąd oprócz dobrego posiłku, gorącej herbaty (ogrzania się od wewnątrz) musicie zadbać o to, by zatrzymywać ciepło i nie pozwalać, by organizm dalej tracił energię cieplną. To pozwoli w kolejnym dniu kontynuować z przyjemnością przygodę z windsurfingiem. Oczywiście jeśli podczas pakowania uda Wam się skutecznie zapomnieć o tych elementach ubioru, w sklepach na Półwyspie na pewno szybko nadrobicie półwyspowe braki w garderobie.

Jak dojechać

JAK DOJECHAĆ – BAZA FUNSURF CHAŁUPY (PRZY MOLO)

Na naukę windsurfingu w majówkę zapraszamy do naszej bazy przy molo w Chałupach.
Bazę na Polarisie otworzymy od weekendu „Boże Ciało”.

Klikając w mapkę przejdziesz do map google z zaznaczeniem naszej szkoły w Chałupach (przy molo).

BAZA KITESURFINGU FUNSURF CHALUPY

Cena

W CENIE KURSU:

 • 4 dni szkolenia w grupie z instruktorem (4 godziny zajęć dziennie: 2 godziny przed południem i 2 godziny po południu)
 • grupy od 3 do 7 osób  – podzielone według wieku uczestników i umiejętności z zakresu windsurfingu
 • kompletny sprzęt windsurfingowy (do wyboru deski szkoleniowe lub deski ślizgowe marki JP + do wyboru różne modele i rozmiary pędników min. Neil Pryde, Duotone)
 • w naszej szkole nie dopłacasz za używanie sprzętu ślizgowego podczas zajęć !
 • ubezpieczenie sprzętu od uszkodzeń podczas zajęć na wodzie
 • podstawowe ubezpieczenie NNW (po podaniu daty urodzenia)
 • pianka – w opcji „zdejmuję i zakładam w szkole”.
 • trapez
 • kapok
 • opcja „pianka na wyłączność” –  jeśli chcesz mieć piankę na wyłączność na czas trwania kursu tj. suszyć ją indywidualnie, zabierać na kwaterę/do hotelu – wtedy dopłacasz jednorazowo za piankę 60 zł za cały okres trwania kursu majówkowego

CENNIK MAJÓWKA KURS GRUPOWY 4 DNI (16h)

STALI KLIENCI –  Z KARTĄ STAŁEGO KLIENTA RABAT 10%!

JEŻELI MASZ DODATKOWE PYTANIA, MOŻESZ KAŻDY KURS ZAREZERWOWAĆ
TELEFONICZNE: (+48 81) 441 54 15  LUB MAILOWO: [email protected]

Nazwa Terminy Cena

ZOBACZ, CO CIĘ CZEKA!

Partnerzy FunSurf

 • LOGO HAPPY SOCKS - FUNSURF
 • LOGO SURFMESSA - FUNSURF
 • LOGO VANS - FUNSURF

Opinie o naszej szkole

Promocje