KITESURFING DLA MŁODZIEŻY NA HELU – KURSY IKO

Zmieniliśmy się dla CIEBIE!
Po kitesurfing: rezerwacje lekcji i kursów kitesurfingu dla młodzieży zapraszamy do naszej nowej FunSurf’owej strony – KITESURFING.PL

FunSurf - kitesurfing_pl
Kliknij w zdjęcie, by przejść do naszej nowej strony internetowej dedykowanej lekcjom i kursom kitesurfingowym.
Kitesurfing.pl – FunSurf

 

 

KURSY KITESURFINGU IKO DLA MŁODZIEŻY I NIE TYLKO

   Zapraszamy na naszą nową dedykowaną tylko dla kitesurfingu stronę www.kitesurfing.pl, która dołączyła do rodziny FunSurf. 
Skąd taka zmiana i dlaczego? Pomimo, że od lat uczymy zarówno kitesurfingu jak i windrufingu, zauważyliśmy, że nasi klienci kite potrzebują swojej dedykowanej przestrzeni, a jednocześnie chcą mieć windsurfing, wingfoila, wyjazdy na kite, jak również surfing pod ręką :). Stąd dla łatwiejszej nawigacji i przejrzystości, każdy surf sport którego nauczamy u nas w szkole – będzie miał swoją dedykowaną stronę. 

Wielu z Was najpierw próbowało w naszej szkole windsurfingu, a potem kitesurfingu lub odwrotnie i tak samo zaprojektowaliśmy to w internecie. Jedna szkoła FunSurf, ale to Ty decydujesz, czy dzisiaj chcesz zapoznać się z dedykowaną ofertą kitesurfingu, windsurfingu, wingfoila, niebawem surfingu, czy może chcesz wyjechać za granicę z instruktorami FunSurf uczyć się kite’a, windsurfingu, wingfoila, surfingu. 

Poza internetem nic się nie zmienia, ciągle mamy dwie duże szkoły kitesurfingu na Helu, a dokładniej w Chałupach przy molo i na kempingu Polaris. Najlepszy i najnowszy sprzęt do kite (Duotone, F-one, Nobile), super instruktorów, jeździmy naszymi motorówkami na najlepsze spoty na zatoce – jesteśmy tam gdzie aktualnie wieje, korzystamy z systemu komunikacji głosowej pomiędzy kursantem a instruktorem BBtalkin’ (system dwukierunkowy, możesz rozmawiać z instruktorem, a nie tylko go słuchać :)). 


Szkolenie prowadzą  licencjonowani instruktorzy zgodnie z programem IKO lub PZKite. Stawiamy na efektywność, szybki progres i maksymalną radość z kitesurfingu. 
Dodatkowym atutem naszej szkoły jest transport i asekuracja, jaką zapewniamy dzięki naszym 2 łodziom motorowym (12- i 8-osobowa) dowiozą Was szybko i bezpiecznie na Mewią Rewę lub Uroczysko Każa. Na lekcjach kitesurfingu do obsługi mamy również skuter, nie musisz się martwić, że zgubisz deskę, spłyniesz z wiatrem, splątasz się linkami z innym kitesurferem… nasi instruktorzy na skuterze będą Cię asekurowali i momentalnie pomogą w takich sytuacjach. 
 
Po więcej szczegółów dotyczących szkolenia na kitesurfingu na Helu, a dokładniej w Chałupach zapraszamy na naszą nową stronę, znajdziecie tam kursy dla dorosłych, dla studentów, dla młodzieży i dla dzieci. Znajdziecie zajęcia indywidualne i grupowe, obejrzycie zdjęcia i filmiki jak szkolimy. Dowiecie się co znaczy FUN w nazwie naszej szkoły:)!
Dodatkowo oprócz najważniejszego, czyli lekcji i szkoleń na kitesurfingu, zapewniamy dużo atrakcji dodatkowych w ramach surf życia naszej szkoły. Mamy supy (2 monster supy), ponad 20 nowych desek do surfingu marki softech, szkolimy na wingfoil’u, dla studentów organizujemy wake’a, raz w tygodniu organizujemy FunSurf party (na plaży lub w restauracji SurfMessa), organizujemy wypady do Beach barów, dwa razy w tygodniu zapraszamy na jogę, darmowe warsztaty surfingu….
Poczuj klimat Fun Surf, obejrzyj filmiki, zdjęcia i wpadaj do nas na lekcje kite!
 
Szkoła kitesurfingu FunSurf – robimy to od 25 lat – wykorzystaj z premedytacją 🙂
nasze bogate doświadczenie!
 
 
 
 

Wróć