KITESURFING – LEKCJE I PAKIETY

Od kilku lat organizujemy również szkolenia kitesurfingowe. Możecie u nas doszkolić się w interesujących Was manewrach. A czekając na wiatr, możecie również poszaleć na wake'u :)
 

DLA KOGO?

Wbrew pozorom kitesurfing to sport bezpieczny, którego nauka nie trwa zbyt długo. Uczyć może się prawie każdy – ograniczeniami  są wiek (co najmniej 12 lat,  górnego limitu nie ma :) i waga – przynajmniej 40 kg.

Aby rozpocząć naukę, trzeba posiadać podstawowe umiejętności pływania i pozytywne nastawienie, bo najważniejszy jest FUN z uprawiania sportu :)

 

W CENIE KURSU:

  • sprzęt,
  • instruktor,
  • kask z łącznością,
  • trapez,
  • pianka,
  • kamizelka asekuracyjna.

CENY I W SKRÓCIE PROGRAM SZKOLENIA:

LEKCJE

grupowe

2 osoby

VIP

1 osoba

z instruktorem 1 h 70 zł/os. 110 zł
z instruktorem i z naszym sprzętem 1 h 125 zł/os. 160 zł
PAKIET DOSZKALAJĄCY 2 osoby VIP 1 osoba
  3 h 320 zł/os. 460 zł
6 h 630 zł/os. 910 zł
9 h 940 zł/os. 1350 zł
WAKE
10 MINUT 100 zł
30 MINUT 290 zł
60 MINUT 580 zł

PAMIĘTAJ – U NAS LEKCJE NIE PRZEPADAJĄ!

Jeśli nie uda się zrealizować wykupionego kursu podczas danego pobytu, otrzymujesz od nas VOUCHER do wykorzystania w danym i w kolejnym sezonie.

ZAMÓW ONLINE LEKCJE KITE!

Skorzystaj z prostego systemu rezerwacji.Możesz zarezerwować obóz telefoniczne: 81 4 415 415 lub mailowo: info@funsurf.pl

AKWEN

Szkolenia przez nas organizowane są prowadzone w 3 miejscach – w zależności  od poziomu szkolenia i od kierunku wiatru:  przy bazie w Chałupach, w zatoczce za Chałupami (Uroczysko Każa) lub na Rewie Mew.

SZKOLENIE

Szkolenie jest prowadzone przez licencjonowanych instruktorów i według programu IKO. U nas ważne jest, by kursant czerpał maksymalną radość z kitesurfingu i żeby nauka była jak najbardziej efektywna.

SPRZĘT

W naszej bazie do szkoleń używamy latawców firmy North Kiteboarding i Ozone. Ten najnowocześniejszy sprzęt o dużej niezawodności sprawdza się idealnie w każdych warunkach.

Używamy desek BRUNOTTI – nie tylko znakomicie wyglądają, ale są również znane ze swojej lekkości i wytrzymałości.

ZACIEKAWIONY? SPRAWDŹ CAŁĄ OFERTĘ DLA STUDENTÓW