KITESURFING NIE TYLKO DLA MŁODYCH?

Jeśli wydaje się Wam, że kitesurfing to sport wyjątkowo ekstremalny i uprawiać go mogą wyłącznie młodzi ludzie – to jesteście w błędzie.
Tak jak w większości sportów – górnej granicy wiekowej nie ma 🙂 wystarczy w miarę dobry ogólny stan zdrowia, a przede wszystkim chęci, żeby zacząć pływać na kitesurfingu. Najlepszym na to dowodem jest Jacques Pourbaix, który nauczył się kitesurfingu w wieku 70 lat. W zeszłym roku mając 84 lata nadal pływał :). Kitesurfer Poul z Danii zmarł w wieku 88 lat – w trakcie pływania na kitesurfingu. Pływał na spocie niedaleko Kopenhagi, kiedy jego serce przestało bić.
Na YouTube można znaleźć wiele filmików, na których na kitesurfingu pływają osoby ponad 70-letnie – niezła inspiracja dla nas młodych, prawda?
Jak to mówią – nieważne ile masz lat, ważne na ile się czujesz 🙂 Jeśli więc pociąga Was kitesurfing – nie ma na co czekać, sezon w szkołach na Półwyspie zaczyna się w maju i trwa do września, warto więc zapisać się na kurs kitesurfingu i spróbować 🙂

Poniżej znajdziecie naszą pełną ofertę kursów i lekcji kitesurfingu w szkole kitesurfingu FunSurf na Helu, a dokładniej w Chałupach – ponad 25 lat doświadczeń!

Kursy i lekcje kitesurfingu dla dzieci
Kursy i lekcje kitesurfingu dla młodzieży
Kursy i lekcje kitesurfingu dla studentów
Kursy i lekcje kitesurfingu dla dorosłych

Wróć