Obóz windsurfingowy dla studentów – tygodniowy Student camp

Jeśli lubisz spędzać wakacje aktywnie w gronie podobnie jak Ty – zakręconych ludzi – to studencki obóz windsurfingowy na Helu jest właśnie dla Ciebie :)!

Przez tydzień opanujesz nie tylko podstawy windsurfingu bądź udoskonalisz poznane już manewry –
ale czeka Cię całe mnóstwo dodatkowych atrakcji :)!

FunSurfowe obozy windsurfingowe odbywają się w Chałupach, a dokładniej na jednym z największych campingów na Półwyspie – Polaris. Zatoka Pucka oferuje idealne warunki do rozpoczęcia lub kontynuowania przygody z windsurfingiem.
Ciągnąca się na dużym odcinku płycizna sprawia, że nawet Ci którzy słabo pływają wpław mają poczucie bezpieczeństwa i mogą się w pełni skoncentrować na frajdzie, jaką daje pływanie na windsurfingu.
Będziecie pływać na deskach JP Australia pod okiem doświadczonych instruktorów, którzy wiedzą jak zmobilizować tych najbardziej leniwych i opornych 🙂
Nasza baza jest oddzielona od pozostałej części campingu – to prawdziwe mini-miasteczko windsurfingowe,
ze wszystkim, co będzie Wam potrzebne. Zamieszkacie w cooltowych niewiadówkach, po totalnym liftingu.
A po zajęciach windsurfingowych – czasie wolnym – zajmie się Wami nasz animator – mega pozytywnie zakręcony Tomek 🙂
Poza szkoleniem windsurfingowym (zajęcia 2 x dziennie w blokach po 2 godziny) – będziecie mogli poznać podstawy surfingu podczas 2-godzinnych zajęć. A na jakie dodatkowe atrakcje możecie liczyć? Konkursy z nagrodami od naszych partnerów / longboardy / SUPy / wake / skimboard / siatkówka / poker night / wieczór planszówek / grille / strefa chill na plaży / beer pong / i oczywiście fotoserwis – więc nie powinniście się nudzić 🙂

A jeśli zbierzecie grupę 5 znajomych – to 1 miejsce będzie gratis – co oznacza, że każdy z Was dostanie 20% rabatu.

Poznaj dokładną ofertę windsurfingowego obozu dla studentów. Nasz Student Camp jest rozchwytywaną propozycją dla osób w wieku 17-27 lat!

Wróć