OBOZY STUDENCKIE KITE & WAKE NA HELU. NAUKA KITESURFINGU DLA STUDENTÓW.

Zmieniliśmy się dla CIEBIE! Po kitesurfing: obozy kitesurfingowe dla studentów, rezerwacje lekcji i kursów kitesurfingu dla studentów zapraszamy do naszej nowej FunSurf’owej strony – KITESURFING.PL

FunSurf - kitesurfing_pl
Kliknij w zdjęcie, by przejść do naszej nowej strony internetowej dedykowanej lekcjom i kursom kitesurfingowym.
Kitesurfing.pl – FunSurf

 

OBOZY STUDENCKIE KITE & WAKE NA HELU, A DOKŁADNIEJ W CHAŁUPACH

   Zapraszamy na naszą nową dedykowaną tylko dla kitesurfingu stronę www.kitesurfing.pl, która właśnie dołączyła do rodziny FunSurf. 
Skąd taka zmiana i dlaczego? Pomimo, że od lat uczymy zarówno kitesurfingu jak i windrufingu, zauważyliśmy, że nasi klienci kite potrzebują swojej dedykowanej przestrzeni, a jednocześnie chcą mieć windsurfing, wingfoila, wyjazdy na kite, jak również surfing „pod ręką”. Stąd dla łatwiejszej nawigacji i przejrzystości, każdy surf sport którego nauczamy w naszej szkole – już posiada lub za chwilę będzie miał swoją dedykowaną stronę w internecie. 

 

Wielu z Was najpierw próbowało w naszej szkole kitesurfingu, a potem windsurfingu lub odwrotnie i tak samo zaprojektowaliśmy to w internecie. Jedna szkoła FunSurf, ale to Ty decydujesz, czy dzisiaj chcesz zapoznać się z dedykowaną ofertą kitesurfingu, windsurfingu, wingfoila, niebawem surfingu, czy może chcesz wyjechać za granicę uczyć się kite’a, windsurfingu, wingfoila, surfingu z instruktorami FunSurf. 

 
Dla studentów przygotowaliśmy na nowej stronie dedykowaną ofertę obozów studenckich kite & wake, cieszą się one od lat ogromną popularnością! Zapewniamy mnóstwo atrakcji dodatkowych, animacji, gwarantujemy, że spotkasz tam super ciekawych ludzi, nawiążesz przyjaźnie, a może i znajdziesz osobę na całe życie. Przyjechać raz na ten studencki obóz kitesurfingowy to za mało, rekordziści w ciągu swojego studenckiego życia bywali na kilkunastu turnusach!!! Polecamy, zapoznać się z ofertą obozu kite & wake dla studentów!

 

Poza internetem nic się nie zmienia, ciągle mamy dwie duże szkoły kitesurfingu na Helu, a dokładniej w Chałupach przy molo i na kempingu Polaris. Najlepszy i najnowszy sprzęt do kite (Duotone, F-one, Nobile), super instruktorów, szkolimy na całej zatoce puckiej min. przy naszych bazach, w zatoczce za Chałupami (Uroczysko Każa) lub na Rewie Mew – jesteśmy tam gdzie aktualnie wieje najlepiej, korzystamy z systemu komunikacji głosowej pomiędzy kursantem a instruktorem BBtalkin’ (system dwukierunkowy, możesz rozmawiać z instruktorem, a nie tylko go słuchać :)). 


Szkolenie prowadzą  licencjonowani instruktorzy zgodnie z programem IKO lub PZKite. Stawiamy na efektywność, szybki progres i maksymalną radość z kitesurfingu. 
Zapewniamy najlepszy transport i asekuracja, dzięki naszym 2 łodziom motorowym (12- i 8-osobowa), które dowiozą Was szybko i bezpiecznie na Mewią Rewę lub Uroczysko Każa. Na lekcjach kitesurfingu do obsługi mamy również skuter – nie musisz się martwić, że zgubisz deskę kite, spłyniesz z wiatrem, splątasz się linkami z innym kitesurferem… nasi instruktorzy na skuterze będą Cię asekurowali i momentalnie pomogą w takich sytuacjach. 
 
Po więcej szczegółów dotyczących szkolenia na kitesurfingu na Helu, a dokładniej w Chałupach zapraszamy na naszą nową dedykowaną stronę, znajdziecie tam kursy dla dorosłych, dla studentów, dla młodzieży i dla dzieci. Znajdziecie zajęcia indywidualne i grupowe, obejrzycie zdjęcia i filmiki jak szkolimy. Dowiecie się co znaczy FUN w nazwie naszej szkoły:)!
Dodatkowo oprócz najważniejszego, czyli lekcji i szkoleń na kitesurfingu, zapewniamy dużo atrakcji dodatkowych w ramach surf życia naszej szkoły. Mamy blisko 20 supów w tym, 2 monster supy, surfing, wingfoila, dla studentów organizujemy wake’a, raz w tygodniu organizujemy FunSurf party (na plaży lub w restauracji SurfMessa), organizujemy wypady do Beach barów, dwa razy w tygodniu zapraszamy na jogę, darmowe warsztaty surfingu… 
Poczuj klimat Fun Surf, obejrzyj filmiki, zdjęcia i wpadaj do nas na szkolenia!
 
Szkoła kitesurfingu FunSurf – robimy to od 25 lat – wykorzystaj z premedytacją 🙂
nasze bogate doświadczenie!
 

Wróć