KITESURFING – LEKCJE I PAKIETY

Od kilku lat organizujemy również szkolenia kitesurfingowe. Możecie u nas doszkolić się w interesujących Was manewrach. A czekając na wiatr, możecie również poszaleć na wake'u :)
 

DLA KOGO?

Wbrew pozorom kitesurfing to sport bezpieczny, którego nauka nie trwa zbyt długo. Uczyć może się prawie każdy – ograniczeniami  są wiek (co najmniej 12 lat,  górnego limitu nie ma :) i waga – przynajmniej 40 kg.

Aby rozpocząć naukę, trzeba posiadać podstawowe umiejętności pływania i pozytywne nastawienie, bo najważniejszy jest FUN z uprawiania sportu :)

 

AKWEN

Szkolenia przez nas organizowane są prowadzone w 3 miejscach – w zależności  od poziomu szkolenia i od kierunku wiatru:  przy bazie w Chałupach, w zatoczce za Chałupami (Uroczysko Każa) lub na Rewie Mew.

SZKOLENIE

Szkolenie jest prowadzone przez licencjonowanych instruktorów i według programu IKO. U nas ważne jest, by kursant czerpał maksymalną radość z kitesurfingu i żeby nauka była jak najbardziej efektywna.

SPRZĘT

W naszej bazie do szkoleń używamy latawców firmy North Kiteboarding i Ozone. Ten najnowocześniejszy sprzęt o dużej niezawodności sprawdza się idealnie w każdych warunkach.

Używamy desek BRUNOTTI – nie tylko znakomicie wyglądają, ale są również znane ze swojej lekkości i wytrzymałości.

TRANSPORT/ASEKURACJA

Jesteśmy najbardziej mobilną szkołą na Półwyspie. Nasze 2 łodzie motorowe (12- i 8-osobowa) dowiozą Was szybko i bezpiecznie na Mewią Rewę lub Uroczysko Każa.

W CENIE KURSU:

  • sprzęt kitesurfingowy
  • instruktor
  • kask
  • trapez
  • pianka i kamizelka asekuracyjna.

PAMIĘTAJ – U NAS LEKCJE NIE PRZEPADAJĄ!

Jeśli nie uda się zrealizować wykupionego kursu podczas danego pobytu, otrzymujesz od nas VOUCHER do wykorzystania w danym i w kolejnym sezonie.

CENY:

LEKCJE grupowe

2 osoby

VIP

1 osoba

z instruktorem 1 h 70 zł/os 110 zł
z instruktorem i z naszym sprzętem 1 h 125 zł/os 160 zł
PAKIET DOSZKALAJĄCY grupowe

2 osoby

VIP

1 osoba

  3 h 320 zł/os 460 zł
6 h 630 zł/os 910 zł
9 h 940 zł/os 1350 zł
WAKE
10 MINUT 100 zł
30 MINUT 290 zł
60 MINUT 580 zł

ZAMÓW ONLINE LEKCJE KITE!

  • Skorzystaj z prostego systemu rezerwacji.
  • Każdy kurs możesz również zarezerwować telefoniczne: 81 4 415 415 lub mailowo: info@funsurf.pl

Jeśli nie kurs kitesurfingu - to co?