Surfing w Peniche

Macie już dość windsurfingu i kitesurfingu i chcielibyście spróbować czegoś nowego? Zapraszamy na surfing w Peniche, to znakomita miejscówka zarówno na surfingowy pierwszy raz, jak i doskonalenie surfingowych umiejętności.
Od zeszłego roku FunSurf przygotował dla Was 6 terminów szkolenia surfingowego w Peniche
Na większość wyjazdy surfingowe poleci z Wami KAROLINA MARCZAK – mistrzyni Polski w SURFINGU!

Zapraszamy Cię do Portugalii :), a dokładniej do Peniche gdzie spędzisz niezapomniany tydzień w iście surferskim klimacie pod okiem licencjonowanych instruktorów oraz Mistrzyni Polski i jednocześnie naszej instruktorki FunSurf Karoliny Marczak. Zapraszamy na surfing w najlepszym portugalskim wydaniu.
Peniche to miejsce dla tych, którzy poszukują najlepszych warunków do uprawiania surfingu. Znajdziecie tam najlepsze fale dla surferów na każdym poziomie zaawansowania. Na miejscu czeka Cię masa atrakcji – losowania nagród od naszych partnerów, video – analiza ze szkolenia, foto relacja z wyjazdu i pamiątkowe zdjęcia z pływania – tak tak wiemy, że każdy chce się mieć czym pochwalić, a w szczególności jak pierwszy raz odjedziecie dobrą falę :).  Zapewniamy, wspólne kolacje, integrację i relaks 🙂

To jak – widzimy się na szkoleniu surfingowym? Sprawdź ofertę na naszej stronie www.surftravel.pl

Wróć