A może windsurfing na Helu?! Półwysep Helski – polska mekka dla windsurferów

A może windsurfing na Helu?! Wyjaśniamy, dlaczego Półwysep Helski jest najlepszym miejscem do uprawiania windsurfingu w Polsce i nie tylko?

Na Półwyspie Helskim możesz zarówno nauczyć się windsurfingu od podstaw, jak i doszkolić przed wyjazdem za granicę w jednej z licznych, profesjonalnych szkół windsurfingu lub po prostu przyjechać na dobre warunki wiatrowe, jeśli już samodzielnie pływasz.

Znajdziesz tu wszystko, co windsurfer na każdym poziomie potrzebuje:
1. Świetne warunki do nauki windsurfingu – umiarkowane warunki wiatrowe, płycizna sięgająca daleko w Zatokę Pucką (nawet kilkaset metrów), niezafalowana woda, której wystarczy kilka słonecznych dni, żeby była naprawdę ciepła – czyli idealne warunki zwłaszcza dla początkujących windsurferów.
2. Liczne szkoły windsurfingu – najlepsze z nich z doświadczonymi instruktorami, najnowszym sprzętem i kursami windsurfingu dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dla osób początkujących, jak i średniozaawansowanych.
3. Bazę noclegową dla windsurferów – o różnym standardzie – od tanich campingów po hotele dla wymagających odrobiny luksusu.
4. Liczne dodatkowe atrakcje, które pozwolą Ci ciekawie spędzić czas po kursie windsurfingu – poza plażowaniem możesz się np. wypożyczyć rower i wybrać się na wycieczkę po ścieżce rowerowe ciągnącej się wzdłuż Półwyspu lub pojechać na Hel i zwiedzić fokarium.

 

Poznaj ofertę jednej z najstarszych szkół windsurfingu na helu – FunSurf ponad 25 lat doświadczeń:

Kursy i lekcje windsurfingu dla dzieci
Kursy i lekcje windsurfingu dla młodzieży
Kursy i lekcje windsurfingu dla studentów
Kursy i lekcje windsurfingu dla młodzieży

Wróć