w tle polaris

BAZA POLARIS - HEL

LOKALIZACJA

Baza windsurfingowa numer 2 naszej szkoły usytuowana jest na wyjątkowo malowniczym campingu Polaris (5 km od Władysławowa, 1,5 km od miejscowości Chałupy). Ciągnąca się wzdłuż piaszczystej plaży rozległa płycizna oraz często wiejące wiatry stwarzają doskonałe warunki do uprawiania windsurfingu.  Hel to idealne miejsce na pierwsze kroki !!!

ZAKWATEROWANIE

Osoby korzystające z naszej oferty w tej bazie mogą zatrzymać się na campingu Polaris
Największy i zarazem najładniejszy jeśli chodzi o Półwysep Helski camping jest oazą zieleni i pozwoli Państwu poznać wyjątkowe piękno tego zakątka Polski. Przestronny i zadrzewiony teren jest ogrodzony, a nadbezpieczeństwem przyjeżdżających osób czuwa ochrona. Camping wyposażony jest we wszelkie niezbędne urządzenia (jak np. przyłącza wody, sanitariaty oraz prysznice  z ciepłą wodą - uwaga! - płatne).  Znajdują się tam także dwa sklepy oraz bary. Dla uczestników kursów studencko-młodzieżowych przygotowaliśmy oddzielne mini-miasteczko windsurfingowe  z gotowymi rozstawionymi namiotami, drewnianymi stołami i wiatami oraz niezbędnym sprzętem.

KADRA

W naszej Szkole Windsurfingu pracują wyłącznie licencjonowani instruktorzy,  posiadający aktualne uprawnienia instruktorskie i duże doświadczenie jeśli chodzi o kursy/obozy windsurfingowe.

SPRZĘT

Bardzo ważnym, jeśli nie najważniejszym czynnikiem szybkiej nauki windsurfingu jest dobry i prawidłowo dobrany sprzęt. Dzięki naszemu profesjonalizmowi i doświadczeniu unikniecie Państwo niepotrzebnych nerwów i nieprzemyślanych wydatków, a kurs windsurfingu będzie prawdziwą przyjemnością. W naszej bazie znajdziecie ponad 70 kompletów sprzętu w najlepszych firm z branży windsurfing z bieżącego sezonu.

Każdego roku po sezonie wyprzedajemy z naszych baz cały sprzęt - (zobacz nasze sklepy www.surfshop.pl)

BEZPIECZEŃSTWO

Kursy odbywają się w małych grupach z instruktorem, miejsce szkolenia znajduje się na płyciźnie, a wszyscy uczestnicy wyposażeni są w kombinezony neoprenowe oraz kamizelki asekuracyjne. W pobliżu zawsze znajduje się łódź motorowa, która dodatkowo zabezpiecza szkolenie.

LICENCJE

Zgodnie z art. 4 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych jesteśmy wpisani do REJESTRU ORGANIZATORÓW TURYSTYKI I POŚREDNIKÓW TURYSTYCZNYCH WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO pod numerem 080. 

Od roku 2000 posiadamy również licencję VDWS, co stawia nas w grupie najlepszych szkół, mających windsurfing w ofercie, w Europie.