KURSY KITESURFINGU DLA DZIECI – SZKOŁA KITE NA HELU, A DOKŁADNIEJ W CHAŁUPACH – FUNSURF

Zmieniliśmy się dla CIEBIE!
Po kitesurfing, a dokładniej: kursy kitesurfingu dla dzieci zapraszamy do naszej nowej FunSurf’owej strony – KITESURFING.PL

FunSurf - kitesurfing_pl
Kliknij w zdjęcie, by przejść do naszej nowej strony internetowej dedykowanej lekcjom i kursom kitesurfingowym.
Kitesurfing.pl – FunSurf

KURSY KITESURFINGU DLA DZIECI – LEKCJE KITE DLA NAJMŁODSZYCH

 
Zapraszamy na naszą nową dedykowaną tylko dla kitesurfingu stronę www.kitesurfing.pl, która dołączyła do rodziny FunSurf. 
Skąd taka zmiana i dlaczego? Pomimo, że od lat uczymy zarówno kitesurfingu jak i windrufingu, zauważyliśmy, że nasi klienci kite potrzebują swojej dedykowanej przestrzeni, a jednocześnie chcą mieć windsurfing, wingfoila, wyjazdy na kite, jak również surfing „pod ręką”. Stąd dla łatwiejszej nawigacji i przejrzystości, każdy surf sport którego nauczamy – już posiada lub za chwilę będzie miał swoją dedykowaną stronę w internecie. 

Wielu z Was najpierw próbowało w naszej szkole windsurfingu, a potem kitesurfingu lub odwrotnie i tak samo zaprojektowaliśmy to w internecie. Jedna szkoła FunSurf, ale to Ty decydujesz, czy dzisiaj chcesz zapoznać się z dedykowaną ofertą kitesurfingu, windsurfingu, wingfoila, niebawem surfingu, czy może chcesz wyjechać za granicę uczyć się kite’a, windsurfingu, wingfoila, surfingu z instruktorami FunSurf. 

Poza internetem nic się nie zmienia, ciągle mamy dwie duże szkoły kitesurfingu na Helu, a dokładniej w Chałupach przy molo i na kempingu Polaris. Najlepszy i najnowszy sprzęt do kite (Duotone, F-one, Nobile), super instruktorów, jeździmy naszymi motorówkami na najlepsze spoty na zatoce – jesteśmy tam gdzie aktualnie wieje najlepiej. Korzystamy z systemu komunikacji głosowej pomiędzy kursantem, a instruktorem BBtalkin’ (system dwukierunkowy, możesz rozmawiać z instruktorem, a nie tylko go słuchać :)). 


Szkolenie prowadzą  licencjonowani instruktorzy zgodnie z programem IKO lub PZKite. Stawiamy na efektywność, szybki progres, bezpieczeństwo tak ważne w kitesurfingu i maksymalną radość. 
Dodatkowym atutem naszej szkoły jest transport i asekuracja, jaką zapewniamy dzięki naszym 2 łodziom motorowym (12- i 8-osobowa), które dowiozą Was szybko i bezpiecznie na Mewią Rewę lub Uroczysko Każa. Na lekcjach kitesurfingu do obsługi mamy również skuter – nie musisz się martwić, że zgubisz deskę, spłyniesz z wiatrem, splątasz się linkami z innym kitesurferem… nasi instruktorzy na skuterze będą asekurowali Twoje dziecko i momentalnie pomogą w takich sytuacjach. 
 
Kursy i lekcje kitesurfingu dla dzieci prowadzimy tylko w opcji 1:1, czyli jeden instruktor i jeden kursant – wszystko po to, by maksymalnie dbać o bezpieczeństwo. Być cały czas być blisko młodego kursanta, cierpliwie tłumacząc poszczególne elementy dot. kite, uczymy bezpiecznych automatyzmów, bardzo ważnych w tym sporcie. Dopiero gdy młody kursant jest gotowy, są odpowiednie warunki wiatrowe, dobra pogoda, niezatłoczony akwen, wprowadzamy deskę i uczymy pierwszych startów. 

Po więcej szczegółów dotyczących nauki kite na Helu, a dokładniej w Chałupach zapraszamy na naszą nową dedykowaną stronę, znajdziecie tam kursy dla dorosłych, dla studentów, dla młodzieży i dla dzieci. Znajdziecie zajęcia indywidualne i grupowe, obejrzycie zdjęcia i filmiki jak szkolimy na kite. Dowiecie się co znaczy FUN w nazwie naszej szkoły:)!


Dodatkowo oprócz najważniejszego, czyli lekcji i szkoleń na kitesurfingu, zapewniamy dużo atrakcji dodatkowych w ramach surf życia naszej szkoły. Mamy blisko 20 supów w tym, 2 monster supy, ponad 20 nowych desek do surfingu marki softach, szkolimy na wingfoilu, organizujemy wake’a, raz w tygodniu organizujemy FunSurf party (na plaży lub w restauracji SurfMessa), organizujemy wypady do Beach barów, dwa razy w tygodniu zapraszamy na jogę, darmowe warsztaty surfingu… 
Poczuj klimat Fun Surf, obejrzyj filmiki, zdjęcia i wpadaj do nas na szkolenia!
 
Szkoła kitesurfingu FunSurf – robimy to od 25 lat – wykorzystaj z premedytacją 🙂
nasze bogate doświadczenie!

Wróć