SOMA BAY EGIPT - WYJAZD WINDSURFINGOWY - SZKOLENIE GRUPOWE Z INSTRUKTOREM FUNSURF
TERMIN 05.05 -  12.05.2022

(Powyższy termin dotyczy zajęć grupowych. Możliwe są inne terminy szkoleń indywidualnych lub samych wyjazdów bez szkolenia. W tej sprawie prosimy o kontakt z naszym biurem. Ania i Kamil chętnie udzielą wszelkich informacji i podpowiedzą najlepsze rozwiązania).

Salam alejkum !!!

W długi majówkowy weekend zapraszamy Cię do Egiptu :) gdzie spędzisz niezapomniany tydzień pod okiem Polskich instruktorów FunSurf w bazie Surf Motion.
Soma Bay to idealne miejsce na pierwsze kroki, kontynuację szkolenia oraz podnoszenie swoich umiejętności ślizgowych jak i freestyle. Na miejscu czeka Cię masa atrakcji - losowania nagród od naszych partnerów, video - analiza ze szkolenia, foto relacja z wyjazdu i pamiątkowe zdjęcia z pływania - tak, tak wiemy, że każdy chce się mieć czym pochwalić, postaramy się uwiecznić Twoje pierwsze ślizgi,  rufę w ślizgu, czy freestyle'owe skoki. Dodatkowo zapewniamy wspólną integrację i prawdziwy surferski relaks :).

Terminy

Wylot 05.05.2022  Warszawa lub Katowice lub Rzeszów lub Wrocław lub Poznań lub Gdańsk ✈ => Hurghada.  Przylot 12.05.2022 Hurghada ✈ => Warszawa lub Katowice lub Rzeszów lub Wrocław lub Poznań lub Gdańsk

Możliwe są również pobyty 10 i 14 dniowe (wycena na zapytanie). Ceny na wyloty z innego miasta niż Warszawa, mogą się minimalnie różnić od podanych w tabeli poniżej.

Cennik Hotel Sentido Palm Royale 5* + lot. Szkolenie. Wypożyczenie sprzętu.
Cena za os. w pokoju dwuosobowym superior - all inclusive + przelot w dwie strony od 3329 PLN/os.
Cena za os. w pokoju jednoosobowym superior - all inclusive + przelot w dwie strony  od 4269 PLN
Szkolenie windsurfingowe 6 dni x 4h dziennie w grupie z instruktorem FunSurf 950 PLN
Wypożyczenie sprzętu windsurfingowego - komplet (deska + dowolny pędnik dobierany do aktualnych
warunków wiatrowych panujących na spocie) + rescue (asekuracja z motorówki) /6 dni.
Cena nie zawiera:
- ubezpieczenia wypożyczonego sprzętu - opłata dodatkowa w bazie 45 euro/6 dni (ubezpieczenie nie jest obowiązkowe). W przypadku uszkodzenia żagla/deski ubezpieczenie pokrywa szkody do 150 euro. Ubezpieczenie nie obejmuje złamania statecznika, obowiązuje gdyby doszło do złamania bomu/masztu.
- wypożyczenia pianki - opłata dodatkowa w bazie 30 euro/6 dni
- wypożyczenia trapezu - opłata dodatkowa w bazie 50 euro/6 dni
1220 PLN
 

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Ceny na poszczególne terminy i miejsca wylotu mogą się różnić od cen podanych powyżej. Jeśli jesteś zainteresowany/a tym wyjazdem, prosimy o wypełnienie formularza (na dole strony), a my bardzo szybko prześlemy aktualną ofertę i wszelkie niezbędne informacje.


Pobyt - cena zawiera:

 • przelot w dwie strony zgodnie z planem lotu
 • 7 noclegów w hotelu Palm Royale
 • wyżywienie - opcja All Inclusive
 • transfery osób: lotnisko>hotel>lotnisko
 • ubezpieczenie podstawowe
 • opłata TFG (Turystyczny Fundusz Gwarancyjny) i TFP (Turystyczny Fundusz Pomocowy)

Pobyt - cena nie zawiera:

 • wizy egipskiej - należy ją zakupić po przylocie do Egiptu na lotnisku - cena 25 USD

Dodatkowe informacje:

 • jeśli posiadasz swój własny sprzęt windsurfingowy - możesz go zostawiać w przechowalni w bazie Surf Motion. Opłata za przechowalnię sprzętu windsurfingowego 6 dni (komplet: 1 deska i maks. 2 otaklowane żagle) + rescue (nie można wykupić tylko przechowalni bez rescue) wynosi 100 euro/6 dni. Jeśli zgłosisz nam chęć przechowywania własnego sprzętu podczas dokonywania rezerwacji na wyjazd, wtedy jako klient FunSurf zapłacisz za przechowalnię + rescue 90 euro/6 dni  (płatne w bazie Surf Motion na miejscu). Jeśli przebywasz 2 tygodnie opłata będzie wynosiła 180 euro. 

UWAGA - SPRAWDŹ PASZPORT!
W przypadku wjazdu do Egiptu konieczny jest paszport ważny minimum 6 miesięcy od daty powrotu. Przed dokonaniem rezerwacji sprawdź dokładnie datę ważności swojego paszportu. Znane są nam przypadki, że osoby pakujące się na wyjazd, kilka godzin przed wylotem orientowały się, że mają nieważny paszport. Wiąże się to z szukaniem na własną rękę osoby, która chciałyby polecieć na ten wyjazd, z dodatkowymi opłatami za zmianę osoby na bilecie lotniczym. A jeśli tak operacja się nie uda dochodzi do utraty całej kwoty, która została wpłacona za dany wyjazd. 

UWAGI DOT. SZCZEPIEŃ:
Osoby będące w pełni zaszczepione na co najmniej 14 dni przed wylotem do Egiptu nie mają obowiązku przedstawiać negatywnego wyniku testu RT-PCR. Muszą one posiadać zaświadczenie zaszczepienia, które  zawiera informację o rodzaju szczepionki, ilości przyjętych dawek, dacie przyjęcia ostatniej dawki oraz kod QR. Zaświadczenie przyjęcia szczepionki pobierzesz z Internetowego Konta Pacjenta zakładka Certyfikaty - Pobierz kod QR. Należy je pobrać będąc w Polsce, gdyż logowanie na Konto Pacjenta będąc już w Egipcie, wiąże się z opłatami miejscowego operatora telefonii komórkowej - dot. transmisji danych. 

Wszyscy Podróżni nie spełniający powyższego warunku, udający się do Egiptu (HRG, SSH, RMF) zobowiązani są posiadać zaświadczenie wykonania testu RT-PCR z wynikiem negatywnym (przetłumaczonym na język angielski lub język arabski). Test powinien być wykonany 72 godziny przed planowanym przylotem do Egiptu.

Aktualne zalecenia, regulacje w związku z COVID-19 są TUTAJ

 

Szkolenia FUNSURF WIND TEAM

Zajmą się Wami doświadczeni instruktorzy z pasją, bardzo dobrze przygotowani pod względem merytorycznych, technicznym i psychologicznym, posiadający aktualne uprawnienia oraz bardzo duże doświadczenie w nauczaniu windsurfingu.
Przemawiają za nimi setki, a często tysiące godzin szkoleniowych! Zapewniamy, że nasi windsurfingowi instruktorzy czerpią radość z przekazywania ich własnej ,,zajawki”!
Szkolimy na każdym poziomie, osoby w różnym wieku, osoby z predyspozycjami, jak i osoby które potrzebują trochę więcej czasu na przyswojenie windsurfingowych umiejętności. Obiecujemy bardzo szybki progres, ciekawe, przyjemne, intensywne i bezpieczne zajęcia!
Posiadamy ponad 25 lat doświadczeń w nauczaniu windsurfingu! Przez te wszystkie lata doskonaliliśmy nasze metody nauczania, dysponujemy ogromną wiedzą praktyczną i doświadczeniem, zapewniamy, że mamy najlepszych instruktorów windsurfingu w Polsce! Przez ten długi czas nauczyliśmy i przekazaliśmy naszą pasję setkom tysięcy kursantów, którzy do nas wracają każdego roku, którzy przyprowadzają do nas swoje dzieci i wnuki! Windsurfing z naszymi instruktorami to prawdziwa przyjemność – sprawdź nasz Windsurfingowy FunSurf Team na wodzie!

Szkolenie windsurfingowe z polskim instruktorem FunSurf  - 4h dziennie przez 6 dni. Zajęcia w grupach 3-6 osobowych lub 3-10 osobowych (w zależności od poziomów zaawansowania). 
Możliwość szkoleń 9 i 13 dniowych oraz szkoleń indywidualnych (wycena na zapytanie).

Miejsce / spot

Spot w Soma Bay oferuje doskonałe warunki do uprawiania windsurfingu na każdym poziomie zaawansowania. Osoby początkujące, które kochają płytką wodę w Chałupach, w Soma Bay znajdą równie przyjazną przestrzeń. Tuż obok bazy znajduje się mała zatoka z wodą do kolan, gdzie osoby początkujących i dzieci będą miały znakomity "plac zabaw", by osiągnąć bardzo szybki progres. Osoby, które nie przepadają za wchodzeniem na deskę z głębokiej wody, poczują się tutaj bezpiecznie i będą w stanie bardzo szybko podnosić swoje windsurfingowe umiejętności. 
Oczywiście średniozaawansowani i zaawansowani, również znajdą swoją wymarzoną przestrzeń z płaską, lazurową wodą. Co prawda woda na spocie dla średniozaawansowanych i zaawansowanych jest już głęboka, ale przejrzystość wody jest tak wysoka, że płynąc można swobodnie obserwować dno zatoki. Woda jest płaska, oddzielona od otwartego morza mielizną, a wiatr wieje ukośnie od brzegu co uniemożliwia dryfowanie i nie znosi na otwarty akwen. Akwen z jednej strony ogranicza molo, co jest znakomitym punktem odniesienia. Nie zdarza się zbyt często, by kogoś zwiało na molo, ale gdyby tak się działo to zapewniamy, że bardzo sprawnie działa rescue - wystarczy zamachać rękami i natychmiast podpływa do nas motorówka, gotowa do wszelkiej pomocy.  
Dla zaawansowanych, po wypłynięciu na otwarte morze czeka niewielka falka - przy dużym wietrze nawet do 1,5 m wysokości, która nadaje się do skoków. Nie jest to tylko nasza ocena, ale zdecydowanie się do niej przychylamy - windsurfingowy spot przy bazie Surf Motion przez wielu uważany jest za jeden z najlepszych w Egipcie. Naszym zdaniem, może również śmiało konkurować z wieloma najlepszymi spotami windsurfingowymi i kitesurfingowymi na świecie. 

Ok. 100 m od hotelu znajduje baza windsurfingowo-kitesurfingowa Surf Motion. Hotel Palm Royale oraz spot jest miejscem typowo surferskim, z  super klimatem i znakomitą przyjazną atmosferą.  Jeśli  będziecie chcieli się zrelaksować, poopalać się lub po prostu odpocząć to zawsze znajdziecie miejsce na leżaku, bez wstawania o 5:00 rano.  I co ważne, zdecydowanie nie ma konieczności rozstawiania parawanu, by zająć miejsce, czy to na spocie, czy nad zatoką :). 

Sprzęt

Pływamy na najnowszym sprzęcie topowych firm: Deski JP Australia i Żagle Neil Pryde.Sprzęt na każdym poziomie zaawansowania. Rezerwacja sprzętu - deskę mamy do dyspozycji przez 6 dni, żagle dopieramy w zależności od aktualnej siły wiatru - możesz bez ograniczeń wymieniać. 

Zakwaterowanie

Sentido Palm Royale Soma Bay 5*

Ten wysokiej klasy hotel to idealne miejsce na wymarzony urlop! Zlokalizowany jest tuż przy długiej, piaszczystej plaży, a przed budynkiem rozprzestrzenia się palmowy, zielony ogród. Lazurowe morze, odkryte baseny, komfortowe i przestronne pokoje, atrakcyjne centrum SPA, bogate zaplecze sportowe (kitesurfing, windsurfing, nurkowanie i inne), to gwarancja udanego wyjazdu w niepowtarzalnej atmosferze.

Na terenie hotelu znajduje się 5 restauracji, 7 barów, centrum SPA, 2 baseny odkryte i 1 kryty. Dzięki położeniu przy samym kite spocie i bazie, hotel ten jest perfekcyjny dla kitesurferów. Przy hotelu znajduje się prywatna, piaszczysta o długości 1200m z bezpłatnymi leżakami, parasolami, ręcznikami oraz dostępem do baru.

Rodzaje zakwaterowania w Sentido Palm Royale Soma Bay*****

Wszystkie pokoje w ośrodku Palm Royale Soma Bay są przestronne i klimatyzowane. W pokojach znajduje się telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów satelitarnych, biurko oraz nowoczesna łazienka. Pokoje zlokalizowane są w 3 budynkach:

 • 1 budynek główny (liczba pięter: 5)
 • 2 aneksy (liczba pięter: 3)

Pokój 2-osobowy SUPERIOR:

 • jedno pomieszczenie, z łóżkiem 2-osobowym lub 2 pojedynczymi,
 • klimatyzacja centralna,
 • sejf (bezpłatny),
 • zestaw do parzenia kawy/herbaty (bezpłatny),
 • minibar (pusty),
 • TV,
 • telefon,
 • łazienka (wanna lub prysznic, WC),
 • balkon lub taras.

Fotografie pokojów hotelowych mają charakter poglądowy i nie przedstawiają konkretnego pokoju wybranego przez Klienta, a jedynie przykłady dostępnych rodzajów zakwaterowania.

Udogodnienia

 • 24 godzinna recepcja hotelowa
 • 5 restauracji, 7 barów, centrum SPA, 2 baseny odkryte i 1 kryty, brodzik dla dzieci
 • leżaki na plaży i przybasenie, ręczniki plażowe
 • korty do tenisa ziemnego, rakiety i piłki, tenis stołowy
 • rzutki, boisko do koszykówki, piłki nożnej, siatkówki plażowej, minigolf, bilard
 • zajęcia animacyjne, aerobik, siłownia, sauna, strefa SPA & WELLNESS, salon piękności, mini klub dla dzieci od 4 roku życia (część atrakcji płatna dodatkowo)
 • sporty wodne na plaży (płatne dodatkowo)
 • brodzik
 • animacje dla dzieci oraz miniklub dla dzieci w wieku 4-12 lat
 • dzieci w wieku 1-3 lat mogą przebywać na terenie miniklubu tylko pod opieką rodzica/opiekuna
 • plac zabaw
 • menu i krzesełka dla dzieci w restauracji
 • opiekunka dla dzieci (płatna)
 • łóżeczko dla dziecka do 2 lat (na zamówienie przed przyjazdem)

Program All Inclusive*

 • śniadanie (06:30-10:30)
 • późne śniadanie (10:30-11:30)
 • obiad (12:30-15:00)
 • kolacja (18:30-22:00)
 • późny posiłek (22:00-23:00)
 • serwowane w restauracji głównej
 • przekąski (12:00-17:00) serwowane w Azur barze
 • podwieczorek (15:00-17:00) serwowany w Atrium Lobby barze
 • leżaki na terenie hotelu i na plaży, ręczniki plażowe
 • wybrane lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe.

*Podane godziny posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.

Ze względu na procedury bezpieczeństwa zastosowane w związku z wirusem Covid-19 w danym obiekcie mogą występować ograniczenia w funkcjonowaniu infrastruktury hotelowej m. in. wyposażenie pokoju, serwis plażowy, serwis posiłków.

Najczęstsze pytania związane z funkcjonowaniem hotelu w związku z epidemią wywołaną przez COVID19

Czy są jakieś ograniczenia dla gości opuszczających hotel?
Nie
Czy goście są zobligowani do noszenia maseczek zasłaniających usta I nos na terenie hotelu?
Tak
Czy w hotelu można kupić maseczki?
Bezpłatnie
Czy w hotelu znajduje się pokój/strefa/miejsce izolacji dla gości?
Tak
czy podczas zakwaterowania goście muszą okazać oświadczenie dotyczące swojego stanu zdrowia?
Tak
czy w pokojach znajdują się jednorazowe kosmetyki takie jak szampon, mydło itp.?
Tak
czy takie wyposażenie pokoi jak kubki, szklanki itp. Są dezynfekowane I dostarczane w jednorazowych torbach?
Tak
Jak często są sprzątane pokoje?
Sporadycznie
Czy w hotelu jest bufet szwedzki?
Nie
Jak będą serwowane posiłki?
Obsługa kelnerska
Czy układ stolików w restauracji zachowuje odległość dystansu społecznego?
Tak
Czy jest dostępna usługa room service?
24h
Czy będą czynne restauracje a la carte/tematyczne?
Bezpłatnie
Czy będzie dostępna usługa zamawiania posiłków na wynos?
Opcjonalnie
Jakie jest maksymalne obłożenie plaży?
400 gości na 1200 m2
Czy jest wydzielona strefa dla dużych rodzin lub grup zorganizowanych na plaży I basenie?
Tak
Czy na leżakach są materace?
Tak
Czy na plaży są dostępne ręczniki?
Indywidualnie pakowane / bezpłatnie
Czy leżaki są dezynfekowane?
Po każdym użyciu
Czy na basenie jest serwis dań I napojów?
Obsługa kelnerska
Czy centrum spa jest czynne?
Nie
Czy układ leżaków I stolików w strefie relaksu zachowuje obowiązek dystansu społecznego?
Tak
Czy siłownia jest czynna?
Tak
Czy mini klub jest czynny?
Nie
Czy hotel prowadzi program animacyjny?
Zajęcia sportowe
Czy hotel ma przygotowany plan działania na wypadek pojawienia się infekcji u gościa lub objawów zarażenia covid 19?
Pokój izolacji w osobnym budynku. Specjalny zespół wyznaczony do zapobiegania rozprzestrzeniania się infekcji
czy w przypadku pojawienia się zakażenia u gości hotel podejmie specjalne środki?
Sprawą zajmie się specjalny zespół wyznaczony do zapobiegania rozprzestrzeniania się infekcji. Zespół sprzątający wyposażony jest w zapakowaną pościel do zmiany dla gościa. Przed pokojem będzie znajdował się stół na jedzenie I Napoje. Dostępne będą arkusze informacyjne

Rezerwacja

WYPEŁNIJ I WYŚLIJ FORMULARZ

Otrzymasz od nas aktualną ofertę cenową i dodatkowe informacje na temat wyjazdu!

Poniższy formularz kontaktowy nie jest rezerwacją. Wypełnij go i wyślij do nas aby otrzymać aktualną ofertę na wybrany wyjazd. Rezerwacja będzie możliwa dopiero po akceptacji otrzymanej oferty.

Dane klienta

* pola wymagane