POZNAJ TEAM FUNSURF !

WIND BAZA POLARIS

Na windsurfigu pływa od dzieciaka - zaczęło się od wakacji na solarze w wieku 10 lat, kiedy pierwszy raz stanął na desce (była dość krótka, więc nauka na "mydelniczce" nie była łatwa) i od tamtej pory co sezon robił to samo :) W FunSurf'ie uczy już 6-ty sezon, widząc Polarisowe palmy, hamaki i znajome twarze czuje się jak w domu! Na co dzień jest studentem medycyny w Bydgoszczy, więc większość roku spędza przy książkach, tylko czekając na początek sezonu ;) W sezonie zimowym przesiada się na dwie deski, dużo też śmiga na łyżwach (ale bez piruetów!). uwielbiam muzykę - mieszkając w Trójmieście grał w klubach studenckich, kilka razy w Sopocie - głównie na imprezach tematycznych związanych z Reggae, rock'iem i elektroniką (tak, tak.. "didżej śliwa" ;) ) Tyle o nim, do zobaczenia na wodzie!

* Co skończył: AWF Biała Podlaska * Ile pracuję w FS: 11 * Specjalizacja: Windsurfing * Dlaczego wind ?: Adrenalina, żywioły i wspaniali ludzie  * Hobby i zainteresowania: Snowboard, sędziowanie piłki nożnej, crossfit, wycieczki górskie i wiele innych * Cechy charakteru: Chyba każdy z nas słyszał słynne " Carpe Diem" Horacego... - trzyma się właśnie tego założenia

Instruktor prawie od wszystkiego ;) poprowadzi zajęcia z siatkówki, pływania, tenisa, nart, a także - uwaga - tańca ludowego, gimnastyki i fitness :)

Pracuję w Fun surf od 13lat, specjalizuję się w nauczaniu winda wszystkie grupy wiekowe i na każdym stopniu zaawansowania- zwłaszcza najbardziej o(d)pornych (tacy mnie najbardziej ciekawią). Poza windem  pływam na kajcie- doskonalę się. Poza Fun surf pracuję w szkole( liceum) i zajmuję się sportem, grywam na perkusji.
Wybrałem windsurfing bo przynosi mi wolność, siłę i radość- daje najwięcej satysfakcji ze wszystkich sportów jakie poznałem.
Cechy charakteru: wesoły, kreatywny, metodyczny z dużym poczuciem humoru i dystansem do samego siebie.

WIND BAZA CHAŁUPY

Nietuzinkowa postać Fun Surf-u. Ciągle głodny życia, wrażeń i nowych, coraz trudniejszych wyzwań. Żyje po swojemu, zawsze uśmiechnięty i pomocny, przegada każdego.Uwielbia podróże i poznawanie nowych spotów. W windsurfingu uwielbia freestyle, wave oraz wspólne pływania z Fun Surfową ekipą. Kite’a zostawia na po 60-tce

Absolwent Politechniki Lubelskiej. W FunSurfie pracuję 9-ty sezon. Już od najmłodszych lat tata zaszczepił mi windsurfingową pasję - od tamtej pory wykorzystuje każdy podmuch wiatru na szlifowanie freestyle'owych sztuczek na "żaglodesce". Z natury spokojny i cierpliwy, z niezmiennym parciem na progres. Specjalizuję się zarówno w szkoleniu "od zera", jak i osób zaawansowanych, wliczając w to rufę w ślizgu oraz triki freestyle'owe. Zimą jeżdżę na snowboardzie - dzięki czemu przez cały rok mogę spożytkować nadmiar energii

Z zawodu muzyk, z pasji zapalony surfer i narciarz, a na co dzień student UJ-tu. Raczej zwariowany z permanentnym bananem na twarzy Co mnie w windsurfingu pociąga? Dobre pytanie. Zalety mogę wymieniać godzinami, ale ta największa to dzielenie tej pasji z innymi. W FunSurfie pracuję 4 sezon, a nauczanie oraz sukcesy podopiecznych sprawiają mi ogromną satysfakcję, więc zapraszam Do zobaczenia na wodzie!

Fanka windsurfingu od najmłodszych lat, rodowita Chałupianka ;) Miłośniczka zwierząt !!! Codziennie na jej twarzy widnieje szeroki uśmiech :) Kiedy zdarzy się, że ktoś ma jakiś problem albo kłopot zawsze stara mu się jak najlepiej pomóc. W wolnych chwilach lubi czytać książki i słuchać muzyki.

Zawsze uśmiechnięta studentka ogrodnictwa, która w letnie dni śmiga po wodach Zatoki Puckiej, szerząc już 4 sezon windsurfingową zajawkę wśród naszych kursantów. Windem została zarażona przez swoich rodziców jako mała dziewczynka i od tej pory nie wyobraża sobie życia bez tego sportu. Zimę wykorzystuje na jazdę na nartach i snowboardzie.

Rdzenny Krakowiak, całą edukacje spędziłem w szkole muzycznej mając okazję grać w wielu filharmoniach w Polsce. Od zawsze pasjonowałem się sportem, jeszcze chodząc do szkoły zrobiłem uprawnienia instruktora snowboardu i windsurfingu. Po szkole postanowiłem podążać za swoimi pasjami i rozpocząłem studia na AWF-ie w Krakowie. Do zobaczenia na wodzie ! :D

Instruktor i głos nie do zdarcia - od 16 lat szkolę na Półwyspie, a od 12 sezonów w FunSurfie. Mój nałóg to szkolenie i jeszcze raz szkolenie na desce. Nudzę się, gdy nie szkolę. Od najmniejszych do największych. Nie ma u mnie kursantów odpornych na wiedzę - wszyscy są wyuczalni Nawet ci, którzy nie chcą pływać, to u mnie popłyną Moja dewiza to: bezpieczeństwo i porządek na wodzie, a po kursie popłyniesz, gdzie chcesz (i wrócisz)!. Kite'a też już ugryzłem. Zimą szkolę na nartach.

KITE

Lokales z Chałup, Kaszub z krwi i kości. W FunSurfie już od 6 lat, od 4 lat uczy. Instruktor IKO, ma ponad 1500 h doświadczenia na wodzie. Była Tajlandia, była Sardynia, ale najlepiej oczywiście na PółwyspieNa kajcie największą radość sprawiają mu wysokie loty, a zabawa zaczyna się od 30-stu węzłów. Na wodzie oaza spokoju, zawsze chętny do pogadania o wszystkim i o niczym, szkoli też w języku kaszubskim. Lubi pożartować z kursantami, a piwko po zajęciach też chętnie wypije.